Sprawozdanie jak napisać klasa 3

Pobierz

następna publikacja ».. Po kilku godzinach jazdy dotarliśmy do Czarnolasu.. 6.sprawozdanie z klasyfikacji za semestr/rok szkolny klas 4-6 docTemat 113, karta pracy 1.. W tym fragmencie twoje myśli powinny skupić się na odpowiedzi na pytanie: jak; Zakończenie.. Klasa IIe: 8 osób / 29.. Opowiedz dokładnie o przebiegu zdarzeń w takiej kolejności, w jakiej występowały, czyli chronologicznie.. Ościęcin.W sprawozdaniu potrzebne są słowa nazywające następstwo czasowe, np. na początku, następnie, potem, później, dalej, z kolei, na zakończenie, i oceniające (opisujące twoje uczucia i wrażenia), np. świetnie, ciekawie, atrakcyjnie, nudno, przeciętnie, usypiająco, stracony czas.Najpierw zeszly sie klasy (1-6 lub 1-3, potem zeszla sie zerowka).. W zeszycie ćwiczeń zrób ćw.. Aby napisać dobre opowiadanie: * Na początku ułóż plan wydarzeń.3.sprawozdanie wychowawcy oddziału przedszkolnego doc. 4.sprawozdanie z działalności Szkolnego Koła PCK / koordynatora wychowania zdrowotnego doc doc. 5.sprawozadnie z klasyfikacji klas 1-3 doc .. Agnieszka Małgorzata Jasik.. Spotykamy się też z wątpliwościami w rodzaju: "Czy ktoś to w ogóle czyta?".. « poprzednia publikacja.. Same wydarzenia należy opisywać chronologicznie, czyli zachowując odpowiednią kolejność.. Tak, czytamy Wasze relacje z warsztatów i to bardzo uważnie.. U nas znajdziesz i opublikujesz scenariusze ««..

Uzupełnij sprawozdanie określeniami z ramki.

Po hymnie glos zabral(a) pan/pani dyrektor i patroni szkoly: .. niskiej frekwencji, często spowodowanej chorobą, leczeniem.. Wskazówki: 1.. Apel z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja jest wpisany w coroczny kalendarz uroczystości naszej Szkoły, dlatego też jest wspaniałą możliwością, by uzmysłowić wszystkim, jak ważną rolę i znaczenie mają słowa: Ojczyzna i Patriotyzm.2009-04-02 17:22:32; Napisz sprawozdanie z wycieczki do Kina 2016-11-16 15:11:59; Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.. 16 października 2012 r. grupa uczniów naszej szkoły, pod opieką pań: Natalii Sambor, Barbary Stachowicz, Izabeli Brzyk i Estery Pawlik wyruszyła na wycieczkę do grodu Kraka.. 78% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zamku Królewskiego na Wawelu; 85% Sprawozdanie .Temat: Uczymy się pisać sprawozdanie.. powital(a) pan(i)a (wice)dyrektor, .. ., partyzantow szkoy m.in.: .. itd.. Zespól klasowy jest zróżnicowany pod względem emocjonalnym, intelektualnym oraz aktywnością i motywacją do nauki.. Po zebraniach z rodzicami obyło się wiele rozmów indywidualnych, które dotyczyły głównie : pomocy psychologiczno - pedagogicznej.. Zawiera następujące sekcje: Uczniów, którzy nie będą klasyfikowani; Uczniów wyróżnionych; Analizę pracy klasySprawozdanie ze ślubu należy napisać tak jak inne sprawozdania reportażowe, tzn. napisać gdzie, kiedy i o której ślub miał miejsce, wskazać uczestników (państwo młodzi, świadkowie, rodzice, goście), napisać kto udzielił ślubu, podać przebieg zdarzeń (prawdopodobnie: przyjazd pod kościół, wejście, msza /o czym ksiądz mówił/, przysięga /jakie były reakcje/, pożegnanie, wyjście, obsypanie ryżem/drobnymi, życzenia, przejazd na wesele), spostrzeżenia.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej - w klasie III-..

Określ, czego dotyczy Twoje sprawozdanie.

Pracują w średnim i wolnym tempie, chętnie wykonując poszczególne .może zawierać krótkie wypowiedzi uczestników zdarzeń, wprowadzone w celu zdynamizowania relacji; w sprawozdaniu okresowym należy odwołać się do sprawozdań wcześniejszych; na końcu sprawozdania formułuje się wnioski, uwagi.. W piątek 5 października 2007 r. wraz z klasą 3 (?). A jeżeli nie chcemy zapychać nagłówka umieścić tam jedynie nazwiska zainteresowanych w jednej linijce oraz pełne dane na samym początku pracy.Dla wielu z Was napisanie sprawozdania z warsztatów jest zadaniem trudnym i niewdzięcznym.. Ze względu na trudności adaptacyjne jedno dziecko zrezygnowało z uczęszczania do przedszkola.. 2.Spotyka wilka.. Przedstaw tylko te informacje, które są najistotniejsze.Plik Jak pisać sprawozdanie.doc na koncie użytkownika zielna29 • folder Szkoła podstawowa • Data dodania: 9 mar 2010 Swoboda wyboru nie oznacza jednak przyzwolenia na kompozycyjny chaos.Na początku ułóż sobie plan wydarzeń ( np. 1.Asia idzie do lasu.. W dniu 04.05.2016r.. Grupa dzieci 3,4 - letnich, to ciągłe wyzwania, które na co dzień należy pokonywać.Sprawozdanie musi być pisane w stylu chronologicznym, każde wydarzenie po kolei.Dobór faktów należy do ciebie..

słabych ocen, możliwości ich poprawyJak napisać sprawozdanie?

Jeżeli grupa jest bardzo liczna można ewentualnie jej pełen skład umieścić pod tematem.. Wycieczka rozpoczęła się 6:30.. Zasadniczo sprawozdanie ma trójdzielną budowę (wstęp, rozwinięcie, zakończenie), a jego pisaniem rządzą określone zasady.. zaprosil(a) nas na czesc artystyczna.SPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO- DYDAKTYCZNO OPIEKUŃCZEJ za rok szkolny 2014/2015 GRUPA 3,4 LATKI.. 3.Idą przez ciemny las i zostają zjedzeni przez potwora [.]. Klasa IId : 3 osób / 11.. Klasa III liczy 10 uczniów.. Zaczęliśmy od zwiedzania Muzeum Jana.Sprawozdanie ze zdalnego nauczania | tekst nr 45080. Podaj czas i miejsce wydarzenia oraz jego przyczyny.. Wyniki w skali staninowej Dla porównania osiągnięć uczniów w danym sprawdzianie stosuje się dziewięciostopniową skalę staninową.. We wrześniu grupa liczyła 25 dzieci.. Nastepnie zaspiewalismy hymn panstwowy.. wybraliśmy się na wycieczkę do Czarnolasu, Bałtowa i Krzemionki.. Na końcu tego wpisu znajdziesz ją również razem z checklistą w wersji do wydrukowania.Sprawozdanie powinno być podzielone na niemal tradycyjne już trzy części: wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. 3 pkt 4 lit. a rozporządzenia: Opracowanie i wdrożenie programu, innowacji lub innych działań dydaktycznych, wychowawczych, opiekuńczych lub innych związanych z oświatą, powiązanych ze specyfiką szkoły, w szczególności na rzecz uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.Sprawozdanie dotyczące wyników sprawdzianu w roku 2013 Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łodzi 13 3..

Należy zwrócić uwagę, że sprawozdanie to jest bogate i rozbudowane.

Wymień uczestników sytuacji, którą relacjonujesz.. Słowa przydatne podczas pisania sprawozdania (do druku) Poniżej zamieszczam listę słów przydatnych podczas pisania sprawozdania.. Są to: 1)wstęp- przedstawia czas i miejsce wydarzeń oraz bohaterów, 2)rozwinięcie- opisujemy po kolei, co się wydarzyło, dlaczego tak się stało, 3)zakończenie- podsumowujemy i oceniamy bohaterów.. Język sprawozdania powinien być konkretny i przejrzysty.Czas na rozwinięcie.. Dzieci w większości są zdyscyplinowane na zajęciach i aktywne.. Krajowa skala staninowa wyników uczniowskich pozwala określić pozycję wynikuW tym roku podobnie jak w roku poprzednim w naszej szkole obchodziliśmy rocznicę (225 uchwalenia Konstytucji 3-Maja.. Staramy się z nich dowiedzieć, jak spędziliście […]Opis i analiza realizacji wymagań, o których mowa w § 8 ust.. Układ.. Edukacja » Szkoła podstawowa - kl. I-III.. W zeszycie zapisz tylko wyrazy wraz z numerkami, nie przepisuj całego tekstu.. )Każde opowiadanie składa się z trzech części.. Pani Agnieszka Piontek-Prusinowska przekazała nam do opublikowania przykład sprawozdania wychowawcy w klasie 3 szkoły podstawowej.. Jak nietrudno się domyślić, pisząc o wydarzeniach, które się zakończyły, w sprawozdaniu używamy czasu przeszłego.przykładowe sprawozdanie Sprawozdanie jak napisać sprawozdanie pisanie sprawozdania sprawozdanie z wycieczki do Warszawy Wypowiedzi pisemne Recenzja i sprawozdanieSprawozdanie z wycieczki -Czarnolas, Bałtów, Krzemionka.. »» ZDALNE NAUCZANIE.. Tutaj jest miejsce na twoją opinię na temat wydarzenia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt