Wniosek czyste powietrze pdf katowice

Pobierz

Załączniki do wniosku; ODO1 - Informacja dla osób, których dane osobowe pozyskano od wnioskodawcy pp czyste powietrze: ODO2 - Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie szczególnej kategorii danych osobowychWzór wniosku o płatność Jak wypełnić wniosek o płatność w programie Czyste powietrze; 8.. Wzór protokołu odbioru robót wykonawcy Wersja edytowalna; 9.. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.. Uzupełniając datę podczas składanego wniosku należy podać termin poniesienia pierwszych kosztów kwalifikowanych - jeżeli zostały już poniesione lub planowaną datę złożenia .Wszelkie problemy z wiązane z obsługą wniosków, załaczników, problemy z otwarciem dokumentów prosimy zgłaszać mailowo na adres W przypadku jeśli w trakcie wypełniania aktywnych formularzy zabraknie miejsca do wpisania danych prosimy o zapisanie danych na osobnej kartce i dołączenie jej do wniosku w formie załacznika (w nagłówku powinien znajdować .Wniosek złożony w gminie, która zawarła porozumienie z WFOŚiGW w sprawie realizacji Programu Czyste Powietrze zostanie przekazany do właściwego WFOŚiGW i dopiero od daty przekazania liczony jest termin na rozpatrzenie wniosku o dofinansowanie.Instrukcja wypełnienia wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrzea.. WNIOSEK CZYSTE POWIETRZE..

Jak wypełnić wniosek Czyste Powietrze?

Wniosek o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego "Czyste powietrze" Przed przystąpieniem do wypełnienia wniosku należy zapoznać się z .Informacje o plikach cookie.. email: powietrze - dofinansowania .. za pracę określonego w rozporządzeniu Rady Ministrów obowiązującym w grudniu roku poprzedzającego rok złożenia wniosku o dofinansowanie.. Przedmiotem Konkursu jest utworzenie projektu szkolnej pracowni na potrzeby nauk przyrodniczych, biologicznych, ekologicznych, geograficznych, geologicznych czy chemiczno-fizycznych.Proszę kliknąć na przycisk Formularz wniosku Czyste Powietrze prawym klawiszem myszy (osoby leworęczne lewym) i z menu kontekstowego wybrać opcję Zapisz element docelowy jako (przeglądarki: Mozilla Firefox, Internet Explorer, Edge) lub Zapisz link jako (przeglądarka Google Chrome).. Konkurs "Zielona Pracownia_Projekt'2021" skierowany jest do szkół podstawowych i średnich z terenu województwa śląskiego.. Nr wniosku Korekta wniosku 2.. Po założeniu konta (zobacz Jak zarejestrować konto w portalu), wystarczy zalogować się do portalu i odnaleźć w lewym bocznym menu Czyste Powietrze zakładkę "Formularz Wniosku".. Kielce.Nowa odsłona programu Czyste Powietrze - prezentacja NFOŚiGW z Akademii Czystego Powietrza Poniższe materiały NFOŚiGW udostępnia na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Dokument PobierzPo wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany adres e-mail przychodzi link aktywacyjny, a kliknięcie w niego uruchamia proces aktywacji konta w Portalu Beneficjenta..

Po zalogowaniu się do serwisu w zakładce "Formularz wniosku" można pobrać wniosek Czyste Powietrze.

Katowice.. Załącznik nr 1 Programu Priorytetowego Czyste Powietrze - Łączenie dotacji z termomodernizacyjną ulgą podatkową.. Ulga podatkowa, która może łączyć się z innymi dotacjami np. z programu Czyste Powietrze.. Wita Stwosza 2 (punkt czynny w poniedziałki od 7.30 do 17.00, od wtorku do piątku od 7.30 do 14.30)Czyste Powietrze .. wnioski o umorzenie).. Zmiana w funkcjonowaniu Biur Funduszu w związku z Covid-19!. Za darmo wypełniamy wnioski.. Wita Stwosza 2 (I piętro) w godz. 7.30 do 15.30.W Portalu Beneficjenta publikowane są informacje dla Kontrahentów WFOŚiGW w Katowicach.. Po zapisaniu otwierać go przy pomocy programu Adobe .Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach ogłasza, że w dniu 15.05.2020 r. uruchomiona została nowa wersja programu Czyste Powietrze.. Materiały do pobrania; Kontakt; Materiały do pobrania.. Karta oceny wniosku o dofinansowanie: 12.Interaktywne formularze PDF umożliwiające aplikowanie o środki funduszu, są dostępne wyłącznie dla osób zarejstrowanych w portalu.. Zapisać plik w folderze na dysku twardym komputera.. Regulamin naboru wniosków Czyste Powietrze.. Konsultacje i osobiste składanie wniosków: Katowice, ul..

Informacje nt Programu "Czyste powietrze" można uzyskać w punktach konsultacyjnych WFOŚiGW w następujących lokalizacjach: Uwaga!

Czyste Powietrze .. Strony.Wniosek o dofinansowanie w PP Czyste Powietrze Wypełnia Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej: Data złożenia wniosku Nr sprawy 1.. Program Czyste Powietrze.. Dodatkowo przez portal można: - pobrać wniosek do dofinansowania (forma elektroniczna PDF ułatwiająca wypełnienie) wraz z załącznikami - złożyć elektroniczną formę wniosku korzystając ze skrzynki podawczej.. Instrukcja wizytacji końcowej w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze: 11.. Projekt ulgi termomodernizacyjnej pozwala na jedno odliczenie do wysokości 53 000 zł na podatnika niezależnie od liczby posiadanych nieruchomości - dodatkowo z ulgi może skorzystać każdy ze współwłaścicieli budynku lub lokaluobjętego niniejszym wnioskiem.. Warunki techniczne.. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy!OGÓLNOPOLSKA INFOLINIA PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE tel.. Uwaga: do dofinansowania kwalifikują się koszty zgodne z załącznikiem nr 2 albo 2a do Programu Priorytetowego Czyste Powietrze (zwanego dalej Programem), poniesione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku o dofinansowanie, a także nie wcześniej niż dataWniosek o dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze jest dostępny w siedzibach poszczególnych, 16 terytorialnych Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, na ich stronach internetowych, a właściwie na Portalach Beneficjenta.Wnioski w programie Czyste Powietrze przyjmują WFOŚiGW..

W tym miejscu należy ...Informacje na temat Programu Czyste powietrze można uzyskać w punktach konsultacyjnych WFOŚiGW w następujących lokalizacjach: Katowice, ul.

Instrukcja wypełniania Wniosku o dofinansowanie 2019.. Wnioski o dofinansowanie złożone przed dniem 15.05.2020 r., będą rozpatrywane i realizowane na warunkach dotychczasowego Programu, a także z zastosowaniem wzorów formularzy w .Jeżeli dochód przekracza 100 000 zł to wnioskodawca nie kwalifikuje się do uzyskania dofinansowania w ramach Programu Czyste Powietrze.. INFOLINIA PROGRAMU MOJA WODA tel.. (interaktywny PDF)Przejdź do strony WFOŚiGW w Katowicach Menu STRONA GŁÓWNA REJESTRACJA Rejestracja - osoby fizyczne .. 32 60 32 200 oraz 32 60 32 300.Wnioski należy składać w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach w terminie od 19 września 2018 r. od godz. 8.00. do 30 czerwca 2027 r. do godz. 24.00.. Wzór protokołu końcowego Wersja edytowalna; 10.. Materiały do pobrania.. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Opolu ul. Krakowska 53 .. 40-035 Katowice tel.. Korzystając z niego, użytkownicy mogą zgłaszać swoje zapytania lub wnioski oraz przeglądać stan realizacji zgłoszonych wniosków i umów.Dotacja Czyste Powietrze.. INFORMACJA nt. złożonych wniosków PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE 41 333 59 16. email: .. b. Załącznik nr 2 do Programu Priorytetowego Czyste Powietrze - Koszty kwalifikowane oraz maksymalny poziom dofinansowania dla Części 1) Programu dla Beneficjentów uprawnionych do podstawowego poziomu dofinansowania.Wnioski w programie "Czyste powietrze" są ponownie przyjmowane od poniedziałku 21 stycznia 2019 r. Przerwa w naborze spowodowana była aktualizacją programu priorytetowego Czyste Powietrze oraz ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt