Formularz świadomej zgody na makijaż permanentny

Pobierz

imię i nazwisko opiekuna data i podpis numer dowodu Informacje, które są niezbędne do profesjonalnego zabiegu makijażu permanentnegozgodę na wykonanie zabiegu makijażu permanentnego.. Ogólne informacje dotyczące makijażu permanentnego oczu: wskazania i przeciwwskazania do zabiegu; możliwe działania niepożądane; formularz świadomej zgody oraz wywiad z pacjentemZe względu na jego trwałość oraz stopień ingerencji w nasze ciało, lingeristka musi również wręczyć nam do podpisania formularz świadomej zgody - makijaż permanentny.. Zgoda opiekuna prawnego w przypadku osoby niepełnoletniej Wyrażam zgodę na wykonanie zabiegu makijażu permanentnego mojej córce/synowi, a pełną odpowiedzialność za wykonanie zabiegu przenoszę na siebie.. Wyczerpujący wywiad przed zabiegiem.Przed wykonaniem makijażu permanentnego należy wypełnić ankietę medyczną, w celu wykluczenia możliwych przeciwwskazań i oświadczenie o wyrażeniu zgody na zabieg.. Wypełniony i podpisany formularz jest niezbędny do wykonania zabiegu.żadna gwarancja na trwałość i blaknięcie.. W niektórych przypadkach, pomimo korekt, niePo wyrażeniu zgody przez osobę zainteresowaną na wykonanie zabiegu makijażu permanentnego, zgodnie z.. Choć pozornie może Ci się to wydawać zbędne, pamiętaj, że podpisanie tych dokumentów przez klienta jest absolutną koniecznością..

Ćwiczenie wykonania makijażu na 2 modelkach.

Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia zapisu na szkolenie.. Po pierwsze, w przypadku nieudanego zabiegu ko­smetycznego i ewentualnego roszczenia ze strony klienta, podpisany przez niego formularz jest bar­dzo ważnym elementem postępowania sądowego.Niech za przykład posłuży wyrok sądu apelacyjne­go w Warszawie (Sygn.. Tylko teraz na hasło "Versum" zgodę na zabieg otrzymasz w promocyjnej cenie 100 zł!. Po wyrażeniu zgody przez osobę zainteresowaną na wykonanie zabiegu makijażu permanentnego, zgodnie z zaprezentowaną wizualizacją, przystępuje się do wykonania zabiegu.. Kształt i kolor makijażu jest wyrysowany i akceptowany przed wprowadzaniem barwnika w naskórek.. Formularz świadomej zgody oraz wywiad z pacjentem .. 4.Do stosowania formularzy zgody powodów jest co najmniej kilka.. Po akceptacji rysunku wstępnego przechodzimy do wykonania zabiegu.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez NEW LOOK CONSULTING Agnieszka Feifer, ul.Warzywna 32, 40-545 Katowice w celu realizacji zapytania przesłanego przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego.Zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz .JAK PRZEBIEGA PROCES WYKONYWANIA MAKIJAŻU PERMANENTNGO Na początku wypełniamy formularz świadomej zgody..

Wejdź ma i wypełnij formularz kontaktowy.

akt VI ACa 665/11), w którym na rzecz poszkodowanej sąd .JAK PRZEBIEGA PROCES WYKONYWANIA MAKIJAŻU PERMANENTNGO Na początku wypełniamy formularz świadomej zgody.. Zostałam poinformowana o szczegółach zabiegu i miałam/em sposobność zadawania pytań dotyczących zabiegu oraz zasad postępowania po zabiegu.. Część teoretyczna dotycząca makijażu permanentnego oczu: wskazania i przeciwwskazania do zabiegu; możliwe działania niepożądane; formularz świadomej zgody oraz wywiad z pacjentem; omówienie protokołu .Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez NEW LOOK CONSULTING Agnieszka Feifer, ul.Warzywna 32, 40-545 Katowice w celu realizacji zapytania przesłanego przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego.Zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz .Mikropigmentacja pozwala wydobyć naturalne piękno i utrwalić je za pomocą makijażu permanentnego..

Poniżej znajduję się lista formularzy świadomej zgody do pobrania.

Część teoretyczna.. W zarezerwowanym uprzednio terminie przed wykonaniem zabiegu, linergistka wykonuje kilka fotografii obrazujących stan przed zabiegiem.Zasady BHP W makijażu permanentnym Dokumentacja pisemna (karta zabiegu, formularz świadomej zgody) Zasady aseptyki i higieny podczas pracy Cel i wskazania do zabiegu Oczekiwania i efekty zabiegu Techniki wykonania pigmentacji krok po kroku Przeciwwskazania do zabiegu Przygotowanie klientki,siebie oraz stanowiska do zabieguZgody na wykorzystanie zdjęć do celów promowania swojej strony www, fb, instagram; Informacji, żę zapoznała się i zaakceptowała rysunek wstępny; Informacji, że w cenę zabiegu wliczone jest tylko 1 dopigmentowanie!Formularz świadomej zgody, to również ważny dokument zabezpieczający w pewnym stopniu Ciebie jak i klientkę!. Wyrażam / Nie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (tylko zdjęcia) w celach szkoleniowych, marketingowych i pokazowych.Formularze świadomej zgody.. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze .Wyrażam zgodę na przesłanie oferty handlowej w ramach zapytania..

Po wypełnieniu formularza w rozmowie określamy oczekiwania co do makijażu permanentnego.

ZA DARMO!. Pozwoli także Twoim klientom zrozumieć w lepszy sposób istotę zabiegów i podjąć w pełni świadomą decyzję.. Zalecenia okołozabiegowe:Jeśli makijaż permanentny brwi jest wykonywany po raz pierwszy, to najważniejszym czynnikiem jest prawidłowa ocena kształtu twarzy (twarz kwadratowa, owalna, trójkątna… itd.. Pigmentacja medyczna blizny może się odbyć dopiero po całkowitym wygojeniu blizny, czyli po upływie 1 roku.Makijaż permanentny kreski na powiekach.. ), a także badanie proporcji twarzy (proporcje, symetria między oczami, nosem i wiele innych), aby wykonać prawidłowy szkic wstępny brwi.Makijaż permanentny pozwala ukryć wszelkie blizny po operacjach: na twarzy, piersiach lub w dowolnym miejscu na ciele.. 5000 zł) lub bon na makijaż permanentny o wartości 1500 zł i kosmetyki o .3.. Aby zgoda na zabieg kosmetyczny była skuteczna - powinnaś wcześniej przekazać klientce informacje o: celu i przebiegu zabiegu, wskazaniach i przeciwwskazaniach, możliwych powikłaniach, efektach zabiegu, zaleceniach przed i po zabiegu.Przeprowadź wywiad, podpisz formularz świadomej zgody przez klienta (darmowe dokumenty do pobrania znajdziesz tu/klik).. Etap.Formularz świadomej zgody, to nie tylko dokument zabezpieczający w pewien sposób osobę wykonującą makijaż permanentny, ale przede wszystkim źródło informacji dotyczących czynników zaburzających proces "osadzenia" pigmentu w skórze.. Oferta jest ważna do 31 marca 2018 rformularz Świadomej zgody na wykonanie zabiegu makijaŻu permanentnego; informacja o przetwarzaniu danych osobowych; formularz Świadomej zgody na wykonanie zabiegu z uŻyciem lasera typu q-switch; regulamin sklepu online Następnie dobieramy odpowiedni kolor pigmentu oraz wykonujemy rysunek wstępny.. Po akceptacji rysunku wstępnego przechodzimy do wykonania zabiegu.ćwiczenie na skórkach; ćwiczenie wykonania odpowiedniego rysunku; ćwiczenie wykonania makijażu na 2 modelkach; DZIEŃ II.. Makijaż permanentny oka oszczędza czas, ułatwia codzienne życie i pozwala czuć się pewnie w każdej sytuacji.. Zdaję sobie sprawę, iż makijaż permanentny należy odświeżać co 1-2 lata od pierwszego zabiegu.. Linergistka musi posiadać szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną.. Oto wzór najważniejszego chyba dokumentu, który zabezpieczy Ciebie i Twój salon pod kątem prawnym.. Nie można wykluczyć niepożądanych zmian koloru.. Następnie dobieramy odpowiedni kolor pigmentu oraz wykonujemy rysunek wstępny.. Pliki są w formacie PDF, prosimy o wydrukowanie i wypełnienie.. Po wypełnieniu formularza w rozmowie określamy oczekiwania co do makijażu permanentnego.. Różnica polega na tym, że w pierwszym przypadku makijaż wykonuje się przez wprowadzenie barwnika wieloma nakłuciami skóry a w drugim przez ''wdrapanie'' go szybko wirującą igłą.Formularz świadomej zgody makijaż permanentny.Formularz świadomej zgody - wzór..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt