Formularz zgłoszenie chęci szczepienia

Pobierz

Zarejestrować się będzie można dopiero w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla .Uruchomiony formularz dotyczy zgłoszenia chęci szczepienia dla wszystkich osób powyżej 18. roku życia.Zobaczysz formularz "Zgłoszenie chęci szczepienia przeciw COVID-19".. Wejdź na swoją pocztę i kliknij w link - Twój formularz zostanie zatwierdzony i zapisany w systemie.System błędnie zezwolił na rejestrację na szczepienia jeszcze w kwietniu grupie ponad 600 tys. osób.. Formularz jest dostępny na stronie kod w okienko, które pojawiło się po kliknięciu Zarejestruj się.. Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz nie jest rejestracją na szczepienie.Pojawi się formularz zatytułowany "Zgłoszenie chęci szczepienia przeciw COVID-19".. Chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19 możesz zgłosić przez formularz online, dostępny pod adresem internetowym szczepimysie.pacjent.gov.pl.. Osoby, które dokonają takiego zgłoszenia, otrzymają informację w momencie pojawienia się wolnych terminów szczepień.Osoby z przedziału wiekowego 40-59 lat mogą już rejestrować się na szczepienia, pod warunkiem, że zadeklarowały gotowość do przyjęcia preparatu przeciwko Covid-19 w specjalnym formularzu.Na adres e-mail, który podaliście w formularzu zostanie wysłana wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.. Wzór nr 3. a Oświadczenie przedstawiciela ustawowego/opiekuna faktycznego* dotyczące wykorzystania szczepionki dostarczonej przez niego..

Zgłoszenie chęci szczepienia nie jest rejestracją na szczepienie.

UWAGA!. Zapisać się na konkretny termin szczepienia będzie można dopiero w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla Twojej grupy wiekowej i zostanie dla Ciebie wystawione e-skierowanie.Zgłoszenie na szczepienie dla osób w wieku od 18 do 69 lat nic nie daje - nie jest warunkiem skierowania na szczepienie ani nie zmienia naszego miejsca w kolejce.Zgłoszenie chęci na szczepienia możliwe SLAJD 5/5 15 stycznia ruszyła strona szczepimysie.pacjent.gov.pl, która umożliwia złożenie deklaracji w sprawie szczepienia na COVID-19.Jak przebiega zgłoszenie chęci zaszczepienia dla osób 18-69 lat?. Formularz zgłoszeniowy na stronie: /.. Wypełnij prosty formularz (podaj imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu).By zgłosić się na szczepienie przeciw Covid-19, trzeba wypełnić specjalny formularz internetowy..

Uwaga: zgłoszenie chęci szczepienia jest możliwe TYLKO i WYŁĄCZNIE pod tym adresem.

Kto wypełni formularz zgłoszeniowy, jako pierwszy będzie mógł się zarejestrować na szczepienie, gdy przyjdzie kolej na jego grupę.. "W związku ze zbliżającą się rejestracją rocznika 1973, uwalniamy .Tak wygląda formularz: Formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia się przeciw COVID-19 (fot. MZ) Na adres mejlowy, który podałeś w formularzu, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.. Jeżeli wszystko zrobisz dobrze, zobaczysz taki ekran:Jak zgłosić się na szczepienie przeciwko COVID-19 przez Internet?. Przejdź pod wskazany adres.. Pobierz.. - Na adres mejlowy, który podałeś w formularzu, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.. PobierzTego samego dnia wszystkie osoby między 18 a 69 rokiem życia będą mogły zgłosić chęć zaszczepienia poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej.Gdy już udało się wypełnić formularz, część osób nie otrzymała mailem wiadomość z linkiem, za pomocą którego należy zapis potwierdzić.. Tak powinna wyglądać prawidłowa procedura wysłania zgłoszenia: Formularz jest dostępny na stronie: Zdrowia informuje, że wszystkie chętne osoby mogą zgłosić CHĘĆ szczepienia przeciw COVID-19 przez formularz on-line .. Na rządowej stronie opublikowano formularz służący osobom powyżej 18 roku życia do zgłoszenia chęci przyjęcia preparatu.Pozostałe osoby kwalifikowane do szczepienia zgodnie z ogłaszaną kolejnością szczepień grup wiekowych i zawodowych, którym nie udało się do tej pory zarejestrować na szczepienie, powinny zgłosić chęć zaszczepienia za pośrednictwem infolinii 989, formularza dostępnego na stronie gov.pl/szczepimysie lub wiadomości SMS wysłanej na numer 664 908 556..

W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne dla Twojej grupy - dostaniesz maila.

Jeżeli w grupie, którą reprezentujesz ruszą szczepienia - zostaniesz o tym poinformowany poprzez wiadomość e-mail lub telefonicznie; Wtedy będzie możliwe umówienie się na konkretny termin szczepienia; I to wszystko.Od 15 stycznia osoby powyżej 18. roku życia będą mogły zgłosić chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19, wypełniając formularz na stronie rządowej - poinformował szef kancelarii .Formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia Od 15 stycznia jest także możliwość wypełnienia formularza zgłoszenia chęci szczepienia dla wszystkich osób pełnoletnich.Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie.. Szybka ścieżka służy tylko do umawiania terminu szczepienia - nie możesz go jednak w ten sposób zmienić lub anulować.Wzór nr 2. a Oświadczenie potwierdzające powiadomienie i poinformowanie o obowiązkowym i zalecanym szczepieniu ochronnym oraz niewyrażenie na nie zgody.. Po godzinie 9:00 przestał funkcjonować formularz rejestracji na stronie szczepimysie.pacjent.gov.pl.. KLIKNIJ.. Jak można się zgłosić?. Możesz to zrobić telefonicznie pod numerem 989 lub skorzystać z e‑rejestracji"Formularz, za pośrednictwem którego można zgłosić gotowość do zaszczepienia, a w konsekwencji uzyskać pierwszeństwo, jeśli chodzi o otrzymanie konkretnego terminu, działał między .W formularzu dostępnym na stronie szczepimysie.pacjent.gov.pl wystarczy wpisać swoje imię, nazwisko, nr PESEL, e-mail oraz nr telefonu, zaznaczyć wszystkie niezbędne zgody i kliknąć "Wyślij formularz"..

W nocy ze środy na czwartek ruszyły szczepienia dla osób od 40. do 60. roku życia.

Rejestracja na konkretny termin szczepienia odbywała się będzie na platformie pacjent.gov.pl.Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest równoznaczne z rejestracją na szczepienie.. - Wypełnij prosty formularz (podaj imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu).. Szef Kancelarii Premiera i pełnomocnik rządu ds. szczepień Michał Dworczyk wyjaśnił, że doszło do usterki.Formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia się - jest dostępny tutaj.. Po zapisaniu się na termin szczepienia, otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie z systemu e-zdrowie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt