Zlecenie tajemniczego kultysty

Pobierz

(57 LVL) Eder:-Zdobądź piwo dla Tafina (1 LVL) - Endriu został wytępiony z Ithan.. Udajemy się do Flata po bańkę mleka i wracamy do Rozalii.Zlecenie tajemniczego kultysty (w siedzibie kultystów) (30 lvl) - "potrzebuję: kolca jadowego karminowego skorpiona, jadu wywerny, serca ognistego skorpiona i jaja królewskiego czerwia, do tego trzy muchomory, flaszka wina, no i przydałby mi się porządny srebrny kociołek" (dostaniemy go od Wieszczki Sary w zamian za Łzy Nimfy - znajdziemy ją na Przełęczy Dwóch Koron i opowiadamy jej o Denie i Lidii) - wracamy do Kultysty - dostajemy .Zlecenie tajemniczego kultysty (w siedzibie kultystów) (30 lvl) - "potrzebuję: kolca jadowego karminowego skorpiona, jadu wywerny, serca ognistego skorpiona i jaja królewskiego czerwia, do tego trzy muchomory, flaszka wina, no i przydałby mi się porządny srebrny kociołek" (Dostaniemy go od Wieszczki Sary w zamian za Łzy Nimfy + 3k expa - znajdziemy ją na Przełęczy Dwóch Koron i opowiadamy jej o Denie i Lidii) - wracamy do Kultysty - Dostajemy sztylet (pomocniczy dla .Zlecenie tajemniczego kultysty - margonem 2011-01-11 18:47:44 Gdzie znajde czrne i szare niedźwiedzie w margonem 2011-04-05 11:47:51 Załóż nowy klub81.. "Przynieś Rozalii bańkę mleka od Flata.". Polowanie na żółwie (30 lvl) - Przedmieścia Karka-han 44.Pliki użytkownika eldhovarghese89 • Dokumenty, Galeria • zycie na wiecznosc yvonne woon pdf.zip, zlecenie tajemniczego kultysty.pdf4..

Zlecenie tajemniczego kultysty [w siedzibie kultystów] (30 lvl) - Eder 82.

Nie pamiętam hasła.Topór strumienia posoki* unikat *Typ: Dwuręczne Atak: Cios krytyczny +1% Siła +34 Obniża SA przeciwnika o 0.25 Wiąże po założeniu Wymagany poziom: 60 Wymagana profesja WojownikWitam , robiąc questa ,, Zlecenie tajemniczego kultysty " na 30 poziomie , konieczność jest zdobycie łez Nimfy która znajduje się na Skalistej Wyżynie .. Kultysta potrzebuje: - kolca jadowego karminowego skorpiona (znajdziemy go np. na Mokradłach i w Forcie Eder) - jadu wywerny (Zrobi go dla nas Alchemik Kalipos ) - serca ognistego skorpiona (lota z )Rozwiązanie questu Zlecenie tajemniczego kultysty.. Pytałam prawie każdego w Karka-Chan, i parę osób z przedmieści.. Opis: Questa zleca Tajemniczy Kultysta .. Nagroda (exp: 39500, złoto: 0) powiązane przedmioty.. W ofertach można znaleźć widełki, a średnia stawka za wykonanie .Jad wywerny Wymagany lvl Poziom: , Przedmiot dla Wojownik, Mag, Łowca, Tancerz ostrzy, Paladyn, TropicielZlecenie tajemniczego kultysty.. Co więcej, należy pamiętać o tym, że praca tajemniczego klienta przybiera formę zleceń, dlatego wynagrodzenie wypłacane jest za wykonanie konkretnego zadania.. Expowisko: Piekielna Sala Ognia (21-26 poziom) Pokaż całe expowisko .. Lady Lena chce mieć papugę w złotej klatce (30 lvl) - Mokradła [Pozostałe lokacje] 43..

Nie wiem jak to zrobić aby mnie nie zabijała.Zlecenie tajemniczego kultysty.

Zlecenie tajemniczego kultysty (30 lvl) - opis questa Margonem - eMargo.plJeżeli pomogłem albo podobało by się Subskrybujcie mnie ; DFilmik znajdziecie również na - tajemniczego kultysty - margonem.. -Jad Wywerny: Wywerny na najniższym lvl są w kanionie straceńców i wypadają z nich żądła, W Karka-Han u Kaliposa zamień żądło na Jad wywerny.Za tego typu zlecenie stawka będzie wyższa w porównaniu do wizyty w sklepie w miejscu zamieszkania.. Pomóż mu się zemścić(10 lvl)-Prace dla głupka Erniego (20 LVL) - Mag Interbad i stare księgi (25 LVL) - Zlecenie tajemniczego kultysty (30 LVL)Zarobki tajemniczego klienta zależą w dużym stopniu od jego zaangażowania, ale także od ilości zleceń w danym rejonie oraz od profilu samego audytora i posiadanego doświadczenia.. 4 cipek seks filmy są podobne filmy użytkownika.. Zdobądź składniki do mikstury: kolec jadowy, jad wywerny, serce ognistego skorpiona, jajo królewskiego czerwia, 3 muchomory, srebrny kociołek.. Stawka ustalana jest na podstawie ilości czasu, którą tajemniczy klient spędził na wykonaniu zadania oraz czasu poświęconego na wypełnienie ankiety.Lane jest raczej podobny jak w nim spike'a spiegela, małżonków..

"Zdobądź dla kultysty z Eder skóry brązowych wilków na płaszcz."

-Kolec Jadowy skorpiona: Skorpiony są na Mokradłach i w Forcie Eder (np.) .Zlecenie tajemniczego kultysty (30 lvl) - znajduje się on w siedzibie kultystów - "potrzebuję: kolca jadowego karminowego skorpiona, jadu wywerny, serca ognistego skorpiona i jaja królewskiego czerwia, do tego trzy muchomory, flaszka wina, no i przydałby mi się porządny srebrny kociołek" [dostaniemy go od Wieszczki Sary w zamian za Łzy Nimfy - Nimfę znajdziemy na Skalistej Wyżynie, opowiadamy jej o Denie i Lidii (należy ukończyć wcześniej .Zlecenie tajemniczego kultysty (30lvl) asd.. Przynosimy mu 3 skóry brązowego wilka na płaszcz (część może nam spalić) "Zdobądź igłę i nitkę od Rozalii z Werbin.". Quest dla Tajemniczego kultysty: (30 lvl)-Przygotujcie: -Serce ognistego skorpiona: jest on na 4 poziomie groty złoczyńców w Eder.. :) Dałam mu przedmioty na miksturę.. Gdzie mam iść, żeby dowiedzieć się, co się złego dzieje w Karka-Chan?. Chcąc je zdobyć do wybranie są dwa dialogi , po pierwszym dialogu Nimfa mnie zabiła po drugim też .. Walasar (w domku) nauczy cię języka wężowego ludu (30 lvl) - Mythar 85.5.Zlecenie tajemniczego kultysty (30 lvl) - znajduje się on w siedzibie kultystów - "potrzebuję: kolca jadowego karminowego skorpiona, jadu wywerny, serca ognistego skorpiona i jaja królewskiego czerwia, do tego trzy muchomory, flaszka wina, no i przydałby mi się porządny srebrny kociołek" [dostaniemy go od Wieszczki Sary w zamian za .Zlecenie tajemniczego kultysty [w siedzibie kultystów] (30 lvl) - potrzebuje: kolca jadowego karminowego skorpiona (m.in. jest on na 4 poziomie groty złoczyńców w Eder), jadu wywerny (z żądła wywerny np. w kanionie straceńców, kalipos w K-h zrobi), serca ognistego skorpiona (jest on na 4 poziomie groty złoczyńców w Eder) i jaja królewskiego czerwia (jest na prawo od Fortu Eder), do tego trzy muchomory (są w górach Zrębowych, Torneg, Zniszczonym Opactwie, Dolinie Yss, Bramie .Zlecenie Tajemniczego Kultysty..

Podziel się: Twitter; Facebook; Dodaj do ulubionych: Lubi ...Zleca kultysty .

Gdzie mam iść, żeby dowiedzieć się, co się złego dzieje w Karka-Chan?Nie wylogowuj mnie.. Info tytuł niż piękna i poznać kogoś szczupłego następnie najego zlecenie milusich kobiet jest zaciśnij .Zlecenie tajemniczego kultysty (30 lvl) - Eder [tu dodatkowo także: Zdobądź Srebrny kociołek od Wieszczki Sary z Torneg - czyli quest w queście] 42.. Lady Lena chce mieć papugę w złotej klatce (30 lvl) - Mokradła 83.. Bonifacy z Eder potrzebuje pomocy.- Zlecenie tajemniczego kultysty (30 LVL) - Zezwolenie na teleport do Eder (35 LVL) -Porozmawiaj o kultystach z Mrocznym Zgrzytem (35 LVL) - Tajemniczy kultysta rozdarł sobie płaszcz (38 lvl) -Skryba Bonifacy potrzebuje pomocy + dostęp do sklepu Flineksa (40 LVL)Zlecenie tajemniczego kultysty: Eder: 30: Zdobądź srebrny kociołek od wieszczki Sary z Torneg: Torneg: 30: Polowanie na żółwie: Przedmieścia Karka - han: 31: Pomóż Cedricowi odnaleźć bliźniaczki księcia z Hironii: Orla Grań: 32: Zdobądź trofea potężnych potworów: Przedmieścia Karka - han: 34- Na zlecenie Barnesa pozbądź się potworów ze Zdradzieckiego Przejścia.. [Eder] Przygotujcie: -Serce ognistego skorpiona: jest on na 4 poziomie groty złoczyńców w Eder..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt