Formularz reklamacji wojas

Pobierz

W sprawie swoich danych osobowych może Pani/Pan kontaktować się z osobą odpowiedzialną za przetwarzanie danych osobowych w WOJAS S.A., przesyłając e-mail na adres 3.. 5.Paczkę wyślij na adres: Wojas S.A ul. Ludźmierska 29, 34-400 Nowy Targ z dopiskiem "ZWROT", Procedura prawa o odstąpieniu od umowy Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.1.. Uwaga:Firma Wojas S.A. uprzejmie prosi swoich Klientów, aby w przypadku zwrotów korzystać z powyższego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", bądź w przypadku innej formy zawiadomienia o zwrocie zamieścić w niej wszystkie zawarte w nim informacje.. z o.o. "Sklep Internetowy" Ul. Ludźmierska 294.Wypełniony i podpisany formularz dołącz do przesyłki z produktami.. Zaprojektowane przez Elegant Themes | Obsługiwane przez WordPress.. Dane będą przechowywane przez okres pięciu lat od zakończenia roku podatkowego, w którym miało miejsce rozpatrzenie reklamacji.. Reklamację można składać w formie elektronicznej za pomocą formularza dostępnego na stronie , w zakładce "Moje DPD", lub w formie papierowej na adres DPD Polska Sp.. Wysłać bezpośrednio do naszego działu reklamacji na poniższy adres: WOJAS S.A. ul. Ludźmierska 29 34 .Reklamacja dzieła - naprawa dzieła Reklamacja dzieła - obniżenie ceny dzieła..

Procedura reklamacji.

Witamy na stronie Relaks.. Przy tej opcji pamiętaj, że reklamacja rozpoczęta w jednym salonie nie może być dokończona w innym.. 3.FORMULARZ REKLAMACJI TOWARU (obuwia / tekstyliów ) DATA WYPEŁNIENIA FORMULARZA ………………………………………….. Prosimy dołączyć w miarę możliwości dowód zakupu (np. paragon/faktura VAT).Towar można również oddać do jednego z naszych sklepów stacjonarnych, dołączając wypełniony formularz reklamacyjny.. Potwierdzam zgodność danych umieszczonych na formularzu z danymi zawartymi na oryginale potwierdzenia dla wpłacającego.. Sklep stacjonarny tylko pośredniczy w reklamacji i nie rozpatruje reklamacji na miejscu - reklamacja zostanie rozpatrzona po przesłaniu towaru przez sklep do naszej centrali w ciągu 14 dni.Dział II - wypełnia placówka pocztowa przyjmująca reklamację/wniosek 1.. 5.Wypełnij formularz kontaktowy zgodnie z instrukcją: W polu dział wybierz: Sklepy stacjonarne - Obsługa Klienta.. Używamy plików cookies służących do m.in .W sprawach reklamacji z VWFS można skontaktować się: telefonicznie - dla Klientów detalicznych nr telefonu: +48 22 528 96 28, - dla Klientów flotowych +48 538 76 00. poprzez adres e-mail: , pisemnie na adres siedziby administratora lub; za pośrednictwem formularza reklamacyjnego dostępnego na powyższej stronie internetowej Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu reklamacyjnego zgodnie z dyspozycją na podstawie art. 6 ust..

W treści wiadomości podaj numer reklamacji.

Otrzymany przez Ciebie towar uległ uszkodzeniu w trakcie transportu, posiada wady fabryczne, jest inny niż zamawiany lub w trakcie użytkowania okazał się wadliwy.. Wypełnij formularz uwzględniając poniższe informacje: a) powód reklamacji ( wskazanie uszkodzenia) b) data zauważenia uszkodzenia.. 1 lit. b, c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.. d) żądanie reklamacyjne.. 4) Jeżeli zdarzenie miało miejsce poza granicami UE2.. k. Dział Reklamacji ul. Hozjusza 1r, 11-041 Olsztyn SZOPEX-Dutkiewicz sp.. 3.Reklamację możesz złożyć na dwa sposoby: W salonie stacjonarnym Wojas (lista sklepów dostępna pod linkiem wojas.pl/sklepy).. Zgłoszenie reklamacyjne może być złożone na Formularzu Reklamacji WOJAS, którego wzór można pobrać na stronie Sklepu Internetowej .. Stylowe buty męskie i damskie Wojas - teraz darmowa dostawa!WOJAS S.A. ul. Ludźmierska 29, 34-400 Nowy Targ z dopiskiem "REKLAMACJA - sklep internetowy" Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania reklamowanego towaru.. Wzory reklamacyjne umowy o dzieło, której przedmiotem jest rezultat nie będący rzeczą ruchomą..

Pamiętaj, aby towar reklamowany zawierał wypełniony i podpisany formularz reklamacji oraz dowód zakupu.

W polu temat zaznacz: Zwroty lub reklamacje.. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (np. paragon fiskalny albo faktura VAT) albo inny dowód zawarcia umowy kupna-sprzedaży.. Reklamacja towaru poprzez odesłanie do sklepu onlineAdres do wysyłki: FORMULARZ REKLAMACYJNY SZOPEX- Dutkiewicz sp.. Zamówione produkty możesz reklamować przez okres 2 lat od daty ich odbioru.. z siedzibą w Olsztynie ~ í ì- í ò przy ul.Niestety, Wojas przejął markę Bartek i od razu jakość siadła.. Reklamacja usługi - obniżenie ceny Reklamacja usługi - odstąpienie od umowy przed upłynięciem terminu realizacji usługiMicrosoft Word - FORMULARZ REKLAMACYJNY Author: win Created Date: 12/23/2014 10:48:14 AM .Wypełniony formularz reklamacji należy dołączyć do przesyłki i odesłać na adres: Firma Handlowa "ILSCY" Spółka Jawna ul. Towarowa 2 67-400 Wschowa Z dopiskiem: "Reklamacja" Oświadczam że znane są mi zasady reklamacji towaru określone w regulaminie sklepu internetowego CASU.Sklep internetowy Wojas.pl to zawsze modne buty skórzane produkowane w całości w Polsce.. DANE OSOBY UŻYTKUJĄCEJ TOWAR .REKLAMACJA TOWARU.. 4.Tak, produkt zakupiony online można zareklamować w salonie stacjonarnym (lista sklepów dostępna pod linkiem wojas.pl/sklepy)..

Potwierdzam, że formularz reklamacyjny został złożony przez osobę uprawnioną do złożenia reklamacji/wniosku.

Reklamację zgłoś na adres mailowy W tytule maila wpisz numer zamówienia, z którego reklamowany produkt pochodzi.Najczęściej zadawane pytania: 1) Jak złożyć reklamację?. Fabryka Materaców Relaks Sp.. Prosimy dołączyć w miarę możliwości dowód zakupu (np. paragon/faktura VAT).FORMULARZ REKLAMACJI TOWARU Data i miejscowość Imię i nazwisko Adres Telefon / e-mail Data zamówienia Nr zamównienia Niniejszym oświadczam, iż zapoznałem/am się z warunkami reklamacji towaru zawartymi w regulaminie sklepu.. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach promocyjnych, obsługi zapytań lubzłożenia reklamacji u przewoźnika lub w przypadku uzyskania niezadowalającej odpowiedzi, należy wypełnić niniejszy formularz i przesłać go na adres organu wykonawczego w państwie członkowskim, w którym miało miejsce zdarzenie.. Wykonaj zdjęcia przedstawiające wadę reklamowanego produktu; Wypełnij i prześlij formularz reklamacjiFormularz reklamacyjny Jak użytkować materac Jak użytkować łóżko.. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia reklamacji co stanowi obowiązek prawny ciążący na Administratorze (art. 6 ust.. c) numer konta bankowego.. Aby złożyć reklamację w salonie przygotuj i dostarcz, wraz z reklamowanym produktem, dowód zakupu (paragon/ faktura), numer zamówienia lub wyciąg z konta bankowego, dzięki którym będziemy mogli odnaleźć Twoją transakcję, oraz wypełniony formularz .Title: formularz_reklamacji_wojas20092013 Author: SUSA Created Date: 10/4/2013 7:07:22 PM Keywords ()*- pola wymagane Towar podlegający wymianie bądź zwrotowi należy odesłać na adres: Wojas Trade sp.. Kupione zimowe buty dziecięce, które pękają po 3 miesiącach małego użytkowania (przy nauce zdalnej), zamiast przeprosić i zwrócić pieniądze za sprzedaż bubla, oferują naprawę butów, których dziecko już za chwilę nie założy, bo rozmiar .Formularz Reklamacyjny / obuwie / torebki / akcesoria Zaleca się wypełnienie poniższych pól - może to ułatwić i przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt