Rezygnacja z karta multisport dla osoby towarzyszącej

Pobierz

Jeśli wolimy uprawiać sport z osobą towarzyszącą, a posiadamy Kartę Multisport, nie musimy wybierać.. Koszt karty zależy m.in. od liczby pracowników zatrudnianych przez konkretną firmę, a także od sposobu dokonywania płatności.Zgłoszenia na kartę Multisport i rezygnacje przyjmowane są do 5-go dnia miesiąca na miesiąc następny.. Korzystasz z niej tylko Ty.. Odpowiedzieli z ceną w miarę spoko.1.. Warto zaznaczyć, że ta karta obejmuje tylko pływalnie.Pracodawca powinien wykazać w ewidencji oraz w deklaracji VAT-7 obrót z tytułu odsprzedaży usług osobom zatrudnionym według ich wartości rynkowej.. Karta MultiSport Dziecko to specjalna oferta, skierowana dla dzieci do 15 roku życia.. Druk rezygnacji z karty MULTISPORTNatomiast osoby towarzyszące, które za kartę płacą więcej (ok. 130 zł) częściej z niej korzystają - zauważa pracownica branży PR.. Ma przy tym prawo odliczyć związany z .Osobami uprawnionymi do korzystania z kart MultiSport są pracownicy zatrudnieni w Uniwersytecie Jagiellońskim - Collegium Medicum oraz osoby towarzyszące.. W ramach dodatkowych opcji można poprosić pracodawcę o wydanie adekwatnej karty również dla np. żony, dziecka, czy przyjaciela.Wyszukiwarka Obiektów OK System - dostępna dla systemów Android oraz iOS.. Miałam ją dokładnie przez 13 miesięcy jako "osoba towarzysząca" (karta pełnopłatna- 170 zł/m-c)..

Ile kosztuje karta MultiSport dla osoby towarzyszącej?

Nie uprawnia posiadacza do wymiany na usługę lub towar, lecz umożliwia mu skorzystanie z oznaczonego .MultiSport dla osoby towarzyszącej.. Zgłoszenie na kartę MULTISPORT.. Pieniądze nie tylko motywują do korzystania z karty.Z drugiej strony, karta MultiSport Plus (bez ograniczeń ilości wejść) dla osoby towarzyszącej może kosztować 180 złotych - dla mnie to już mało opłacalna sprawa.. Microsoft Word - DRUK_REZYGNACJI_Z_KARTY_MULTISPORT.docx Author: Kasia Created Date: 12/23/2014 11:46:17 AM .OŚWIADCZENIE O rezygnacji z karty MultiSport .. ).rezygnuję z karty MultiSport.. Nazwisko i Imię .. Wydział/jednostka organizacyjnaKarta MutiSport dla osoby towarzyszącej zapewnia dostęp do pełnej oferty usług partnerskich (podobnie jak karta typu "Pracownik").. Opłata za kartę dla pracowników, po dofinansowaniu z ZFŚS, wynosi 28,50 zł; opłata za kartę dla osoby towarzyszącej nie uwzględniająca .. Decyzja wprowadzająca stan epidemii i przedłużająca zamknięcie obiektów niemal do połowy kwietnia zapadła natomiast 23 marca.Karta do klubów sportowych (np. karta Multisport) takim talonem jednak nie jest.. Wybieraj spośród kilkudziesięciu różnych aktywności, dopasowanych do Twojego stylu życia..

karta Multisport ...Karta Multisport Dziecko oraz karta MultiSport dla osoby towarzyszącej.

Popytajcie wśród rodziny lub znajomych czy w ich firmie nie ma takiego systemu.Pracownicy, którzy chcą ponownie aktywować Kartę Multisport Plus i MultiActive od 1 lipca br. winni złożyć nowy wniosek o ponowną aktywację karty najpóźniej do 29 czerwca br. Osoby, które karty nie mają a chcą przystąpić do programu winni złożyć wniosek z informacją o dochodach i wybranej wersji karty wraz ze zgodną na przetwarzanie danych osobowych (formularz dla .Ze 4 lata korzystałem z Multisporta jako osoba towarzysząca płacąc od 140 zł do 175 zł na koniec/mc.. Druk zgody - pracownik.. Możesz jednak wykupić kartę dla osoby towarzyszącej i zaprosić do wspólnych ćwiczeń znajomego, który nie uczestniczy w programie Benefit.. Jeśli spełniasz ten warunek zaloguj się na platformę MultiKafeteria i skorzystaj z linku " Zgłoszenie do programu MultiSport " (link znajduje się pod nazwą usługi widocznej na formularzu zamówień).Dla innych osób towarzyszących karta kosztuje 150 zł miesięcznie.. Dzięki niej, każde dziecko, uzyska dostęp do wybranych obiektów basenowych.. Ćwicz indywidualnie, w parze lub w grupie znajomych!Próba wykorzystania karty niezgodnie z przeznaczeniem może skutkować jej zatrzymaniem przez pracownika siłowni lub innego obiektu sportowego.. Zobowiązuje się do zwrotu karty MultiSport, najpóniej do 5 dnia miesiź ąca od którego zgłaszam rezygnację..

Nie kosztuje to dużo więcej niż zwykła karta pracownika.

Pogadałem z ludźmi w biurze i zdecydowałem się na wysłanie zapytania do benefitu.. lub/i 2. rezygnacja z Karty osoby towarzyszącej TAK/NIE* (proszę zaznaczyć właściwe)Jeden z nich pisze, że rezygnacja z karty na kwiecień była możliwa w jego firmie do 20 marca.. Karta obejmuje usługi: • sztuki walki • basen • basen letni • zajęcia taneczne • grota solnaRezygnacja z Programu MultiSport oznacza dezaktywację Karty tego Użytkownika oraz Kart osoby towarzyszącej lub dzieci zgłoszonych przez Użytkownika do Programu MultiSport z końcem bieżącego okresu rozliczeniowego wskazanego w umowie zawartej z Klientem.30 kwietnia upłynął mój ostatni dzień z kartą Multisport.. Druk zgody - osoba towarzysząca.. Regulamin korzystania z programu MULTISPORT.. rezygnacja z Karty Użytkownika Platformy: TAK*/NIE (proszę zaznaczyć właściwe) * Zgodnie z Regulaminem, rezygnacja z Karty Użytkownika Platformy oznacza także rezygnację w zakresie wszystkich kart dodatkowych.. Zasady korzystania z programu Multisport.. Dla dzieci do 15 roku życia są dwa rodzaje kart - za 35 zł karta z dostępem tylko do basenów lub za 89 zł karta Kids z dostępem do basenów, ścianek wspinaczkowych, sztuk walki, tańca, grot solnych, parków .karta dla pracownika Multisport Plus-: 64,50 zł + podatek 17% od kwoty 64,50 zł (koszt karty to 129 zł, płatne 50% przez pracownika, 50% przez AWSB, obecnie więc koszt całkowity karty to 75,50 z ł) karta Multisport Plus dla osoby towarzyszącej: 179 zł..

karta Multisport Kids Aqua- (karta basenowa dla dziecka): 40 zł.

Można zgłosić tylko 1 osobę powyżej 15 roku życia.. * Zobowiązuję się do zwrotu karty MultiSport, najpóźniej do 5 dnia miesiąca od którego zgłaszam rezygnację.Karta MultiSport, Karta - imienna karta wydana przez Benefit Systems uprawniająca Użytkownika do korzystania z usług określonych w Programie MultiSport, które są dostępne dla danego typu Karty.. 3 karty dla 1 pracownika) dziecka poniżej 15-go roku życia - karta MultiSport KIDS (taniec, sztuki walki, basen, ścianka wspinaczkowa, grota solna), 1 karta dla 1 pracownikaKarta MultiSport jest imienna.. Karta może mieć formę tradycyjną w postaci plastikowej karty z chipem zawierającej podpis Użytkownika lub formę elektronicznego zapisu w .Pracownik może co miesiąc podjąć decyzję o zmianie typu karty, rezygnacji z karty, dopisaniu się do Programu lub zgłoszeniu członków rodziny Pracownik zgłoszony do Programu może zgłosić 1 os. towarzyszącą ( to osoba >15 r.ż), 2 seniorów - jest to osoba po 60 roku życia i 3 dzieci ( dzieci to osoby do 15 r.ż.. Koszt dla jednego dziecka - Karta multiSport Kids wynosi 86,97 PLN brutto.. Opłata za kartę, uwzględniająca dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych wynosi 28,50 zł miesięcznie, opłata za kartę dla osoby towarzyszącej nie .Collegium Medicum oraz jedna osoba towarzysząca.. Stwierdziłem, że można by wziąć karty na swoją firmę.. Najlepiej jeśli zapytasz o dokładną kwotę swój dział HR.życia.. Dla jednej osoby towarzyszącej - (koszt całkowity 166,13 PLN) brutto.Z kartą MultiSport możesz ćwiczyć tak, jak lubisz!. Pracownik ma możliwość zgłoszenia tylko jednej Osoby Towarzyszącej korzystającej z tego samego typu Karty jak Pracownik wskazujący Osobę Towarzyszącą.. Rok temu ta błyszcząca, srebrna karta była dla mnie spełnieniem marzeń.osoby towarzyszącej dorosłej -1 karta dla 1 pracownika dziecka poniżej 15-go roku życia - wstęp wyłącznie na pływalnię (max..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt