Podziękowanie tłumaczenie angielski

Pobierz

Thank you for including me in your family and heart.. Dziękuję dla w tym mnie w twojej rodzinie i sercu.. "Dziękuję za wyróżnienie"!. rzeczownik.. rzeczownik.. Thank you for including me in your family and heart.. Dziękuję dla w tym mnie w twojej rodzinie i sercu.Tłumaczenia-ARZ to biuro tłumaczeń , które oferuje tłumaczenia 8 języków obcych i stale się dla Was rozwija , w naszej ofercie są następujące języki angielski, rosyjski, białoruski, hiszpański , włoski, grecki a także język turecki i albański.Thank you for being so much a part of our lives.. Dziękuję za bycie tak bardzo część naszych żyć.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Dziękuję serdecznie.. podziękowanie.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'dziękuję, dobrze' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Aktualnie dostępne języki to angielski, bułgarski, chiński, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, japoński, litewski, łotewski, niderlandzki, niemiecki, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, słowacki, słoweński, szwedzki, węgierski i włoski.I dziękuję ci, Chris, a także dziękuję tobie, Deborah Patton, za umożliwienie mi tego.. podziękowania (w książce)Tłumaczenia w kontekście hasła "podziękowania" z polskiego na angielski od Reverso Context: szczególne podziękowania, w ramach podziękowania, szczere podziękowania, podziękowania należąTłumaczenie słowa 'wyrazić podziękowanie' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Musisz przetłumaczyć "DZIĘKUJĘ ZA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

Zasługuje zatem na podziękowanie.

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DZIĘKUJĘ ZA" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Sprawdź tłumaczenia 'dziękuję, dobrze' na język angielski.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DZIĘKUJĘ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Sprawdź tutaj tłumaczenei angielski-polski słowa podziękowania w słowniku online PONS!. (Nie wiem jak wyrazić moją wdzięczność za twoją pomoc.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DZIĘKUJĘ RÓWNIEŻ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa podziękowanie w słowniku online PONS!. }warning Prośba o sprawdzenie.. Dziękuję za poprawienie mi humoru.. (Otrzymałem list z podziękowaniami.). podziękowanie (też: uznanie, przyznanie, wyznanie, podanie źródła, potwierdzenie odbioru, przyznanie się, potwierdzenie przyjęcia, pogodzenie się) volume_up.. (Przekaż moje podziękowania swojej mamie - ciasto było pyszne!). more_vertMusisz przetłumaczyć "DZIĘKUJĘ ZA WIECZÓR" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

(Powinniśmy napisać mojej babci podziękowanie.)

- powiedział prof. Henryk Skarżyński odbierając nagrodę.Tłumaczenie na język angielski Dziękuję - Polskie-Angielski Słownik i wyszukiwarka, Angielskie Tłumaczenie.Musisz przetłumaczyć "DZIĘKUJĘ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Thank you for being so much a part of our lives.. Dziękuję za bycie tak bardzo część naszych żyć.. Anyway, thank you for meeting me.Musisz przetłumaczyć "DZIĘKUJĘ RÓWNIEŻ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Serdecznie dziękuję za wyróżnienie, które jest docenieniem mojej i naszej menedżerskiej działalności.. Tak czy inaczej, dziękuję za spotkanie.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'dziękuję' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.. Naprawdę doceniam to, co zrobiłeś.. (Chciałbym ci podziękować za twoje wsparcie.). You have made my day.Tłumaczenie hasła "bardzo serdeczne podziękowania" na angielski serdeczne podziękowania many thanks my sincere thanks my heartfelt thanks Special thanks I cordially thankSprawdź tłumaczenia 'dziękuję' na język angielski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt