Formularz wymiany towaru allegro pdf

Pobierz

z 2014 r. poz. 827 ze zm.), klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru zakupionego przez internet w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki bez podania jakiejkolwiek przyczyny.Możesz wymienić produkt w ciągu 14 dni od jego otrzymania.. W razie niezadowolenia z zakupów prosimy o kontakt telefoniczny (518-708-250) lub mailowy () w celu wyjaśnienia i rozwiązania problemu.FORMULARZ WYMIANY TOWARU (prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza oraz dołączenie go wraz z paragonem lub jego kopią do wymienianego towaru; przesyłkę prosimy kierować na adres: pphu Miran, ul.. W przypadku zwrotu towaru wymagane jest załączenie oryginałuformularz zwrotu/wymiany* towaru Na mocy ustawy (Dz.U.. nr 141 poz.1176 z późniejszymi zmianami) Art. 556,557 KC; .Formularz wymiany PUHP TEA .. - W tytule przelewu klient wpisuje wymiana oraz nick z allegro.. Ew. możesz z poziomu zakładki zakupy/kupione szczegóły danej .Formularz proszę odesłać wraz z towarem na adres: MT SPORTS POLAND ul. Szczecińska 61/67/B 91-222 ŁÓDŹ Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję warunki wymiany: 1.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Każdy klient ma prawo zwrotu zakupionego towar w terminie 10 dni od daty odbioru towaru.. Wartość zamówienia .zastrzegamy sobie prawo do odmówienia wymiany towaru).. DATA ZAKUPU .FORMULARZ ZWROTU / WYMIANY TOWARU (niepotrzebne skreślić) ..

Koszty wymiany w obie strony pokrywa Klient.

zwrot towaru zakupionego przez internet wzor doc formularz wymiany towaru formularz zwrotu allegro 2017 protokol zwrotu towaru wzor formularz zwrotu towaru bez podania przyczyny allegroFORMULARZ WYMIANY/ZWROTU TOWARU (niepotrzebne skreślić) Bardzo dziękujemy za zakupy w naszym sklepie.. W przypadku reklamacji towaru zastosowanie mają przepisy Ustawa z dnia 27.07.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego (Dz.U.. FORMULARZ ZWROTU/WYMIANY TOWARU zwrot wymiana Nr aukcji allegro …………………….Nazwa użytkownika allegro ……………………..

Klikasz sobie wówczas w ten formularz pdf i po sprawie.

@Client:42903288 jeśli chcesz to zrobić ręcznie, na papierze, to klikasz zakładkę zwroty (na dole każdej aukcji), a tam masz taki napis: "Jak zwrócić?. 694 036 400•Każdy klient ma prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty odbioru towaru/ •Warunkiem koniecznym przyjęcia towaru jest odesłanie zakupionego towaru w oryginalnym i niezniszczonym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z kopią (kserem, scanem) dokumentu zakupu oraz wypełnionym powyższym formularzem.Wymieniony towar proszę wysłać kurierem, w paczce dołączam 10zł na wysyłkę zwrotną.. Towar do wymiany należy odesład jako paczka nie jako list Pocztą Polską lub za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres widoczny na paragonie/fakturze.. O [wiadczam, |e znane mi s warunki zwrotu towaru okre [lone w Regulaminie sklepu.. (czytelny podpis) Formularz wraz z towarem nale |y przes Ba na adres: MAT4KIDS Bobrek Kolonia 66, 26-804 Stromiec V. Prosz o wysy Bk : (wype Bni przy wymianie towaru)FORMULARZ WYMIANY / ZWROTU TOWARU ( p roszęwypełnić drukowanymi literami) .. Aby dokonać wymiany wypełnij formularz, a następnie odeślij wraz z produktami na adres sklepu.. W przypadku wymiany na model droższy różnicę prosimy dołączyć do przesyłki, natomiast w przypadku wymiany na model tańszy różnica zostanie zwrócona..

Adres do wymiany: Motormind, Hetmańska 15, 60-254 Poznań tel.

FORMULARZ ZWROTU / WYMIANY TOWARU Author: user Created Date: 2/10/2017 1:28:10 PM .5.. Istnieje możliwość wymiany towaru na ten sam model w innym rozmiarze lub zupełnie inny model.. 14-dniowy termin do wymiany produktu rozpoczyna się od dnia dostarczenia produktu przez firmę kurierską (obcięcia produktu w .FORMULARZ WYMIANY DANE KLIENTA I ADRES DO WYSYŁKI WYMIENIONEGO TOWARU .. Login na Allegro: .. Wymiana realizowana jest do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.Powód zwrotu / wymiany(w przypadku wymiany podać dokładną nazwę towaru, rozmiar i kolor, na który ma zostać wymieniony) .. Wymieniony towar proszę wysłać kurierem za pobraniem, przy odbiorze zapłacę kurierowi 15zł.. Łódzka 153, 95-054 Ksawerów) Imię i nazwisko osoby dokonującej wymiany:3.. Do wymiany wysyłam towar nowy, nienoszący żadnych śladów użytkowania .FORMULARZ - REKLAMACJA TOWARU .. Nick z allegro _____ Numer aukcji .. Warunki wymiany Warunki wymiany opisane są szczegółowo w zakładce "O sprzedającym" na każdej naszej aukcji.Display S.C. ul. 9-go Maja 1/13, 14-500 Braniewo, tel.. 14-dniowy termin do wymiany produktu rozpoczyna się od dnia dostarczenia produktu przez firmę kurierską (obcięcia produktu w posiadanie).Formularz zwrotu towaru na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Jeśli wymieniam na model droższy dołączam różnicę w cenie między modelami..

lub wypełnij ręcznie Przykładowy formularz odstąpienia od umów.pdf".

Mamy nadzieję, że wysłany przez nas towar spełnił Państwa oczekiwania.. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z dowodem zakupu (paragon/faktura) oraz z wypełnionym formularzem zwrotu.. Towar wymienić można na inny rozmiar, kolor lub inny produkt zuwzględnieniem ewentualnej różnicy w cenie.. data, czytelny podpis: .Prosimy o czytelne wypełnienie formularza i odesłanie wraz z towarem na adres: IMPRESJA ul. Łąkowa 5, 37-200 Przeworsk.. 790 555 371 e-mail: AT) -AT) WZÓR FORMULARZA WYMIANY TOWARU (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku wymiany towaru) (Imię i Nazwisko osoby zamawiającej towar)VI.. Wymianie podlega wyłącznie towar nowy, nieużywany, nienoszący śladów .. Zakup w ramach usługi "smart" (dotyczy zakupów na Allegro) Zwrot częśc i zamówienia Zwrot całości zamówienia DANE DO PRZELEWU, RACHUNEK BANKOWYWZÓR FORMULARZA WYMIANY TOWARU INFORMACJE O TOWARZE (nazwa, nr katalogowy, rozmiar) .. Towar moŜna wymienić na inny rozmiar, kolor lub inny produkt z uwzględnieniem ewentualnej róŜnicy w cenie.. Produkt należy odesłać wraz z paragonem i formularzem wymiany towaru na własny koszt najtańszą przesyłką rejestrowaną.. Po odbiorze przesyłki towar zostanie wymieniony i odesłany kurierem lub Pocztą na wskazany w formularzu .Strona domowa » Formularz Wymiany Allegro Robiąc zakupy w sklepie internetowym Azure.sklep.pl na Allegro, masz prawo wymienić zakupiony produkt na inny w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt