Podziękowania po niemiecku

Pobierz

- Dziękujemy Wam.. - Dziękuję Ci.. OpenSubtitles2018.v3.podziękować po niemiecku - danken, danke, bedanken, dank, ich danke, zulassen, .Jak jest podziękowania po niemiecku?. bardzo chętnie.Musisz przetłumaczyć "SŁOWA PODZIĘKOWANIA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ROZPOCZĄĆ OD PODZIĘKOWANIA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DUŻE PODZIĘKOWANIA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Podziękowania za pomoc.. Wir danken Ihnen von ganzem Herzen.Przykłady użycia - "podziękować" po niemiecku.. Opublikowano 20th April 2014, autor: Monika Łączna - Wilke - Niemiecki z Pasj .Musisz przetłumaczyć "SPECJALNE PODZIĘKOWANIA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Dziękuję za wspaniałą atmosferę w miejscu pracy!. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Musisz przetłumaczyć "DUŻE PODZIĘKOWANIA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!tagi: podziękowania za gościnę po niemiecku, podziękowania niemiecki, podziękowania po niemiecku.. vielen Dank.Chciałam ci tylko podziękować za wyciągnięcie mnie z więzienia.. bardzo proszę ( odpowiedź na podziękowanie) bitte sehr..

Podziękowania po niemiecku.

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "SPECJALNE PODZIĘKOWANIA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa podziekowania za współpracę w słowniku online PONS!. PLWszystko, co przychodzi mi na myśl to tylko DZIĘKUJĘ WAM!. W podziękowaniu, że pomógł nam pan wydostać się z szybu i pomógł nam się nie bać, ofiarujemy panu tę tablicę pamiątkową.. - Dziękuję Pani/Panu/Państwu.. Dziękuję za twoje odwiedziny u mnie.. - Dziękuję za pomoc.. - Dziękuję pięknie.. Jest jeszcze wiele zwrotów, za pomocą których można komuś podziękować.. Polish Chcę podziękować Chrisowi, Jaqueline i pozostałym za zaproszenie mnie tutaj.. W gruncie rzeczy powinienem ci za.. Dziękuję Pani/Panu/Państwu.Ich wollte dir danken, dass du mich rausgeholt hast.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'podziękowanie' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Dziękuję wam i dziękuję mojej rodzinie, ponieważ przyszli usłyszeć, jak mówię.. W podziękowaniu, że pomógł nam pan wydostać się z szybu i pomógł nam się nie bać, ofiarujemy panu tę tablicę pamiątkową.Po pierwsze chciałbym wyrazić moje najserdeczniejsze podziękowania za okazane mi wielkie zaufanie..

- Ogromne podziękowania.

Miarą człowieka jest to , czym dzieli się z innymi i co oferuje potrzebującym.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MAŁE PODZIĘKOWANIE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenia w kontekście hasła "bardzo dziękuję" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: bardzo ci dziękuję, bardzo panu dziękuję, bardzo wam dziękuję, bardzo dziękuję za przybycieMusisz przetłumaczyć "ROZPOCZĄĆ OD PODZIĘKOWANIA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. bardzo proszę ( odpowiedź na podziękowanie) bitte schön.. Dla najwspanialszej pani szczere podziękowania od klasy iii ae za.- Dziękuję Ci za wszystko.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "SŁOWA PODZIĘKOWANIA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Chcę wam podziękować .. za prezent, który znalazłam w kieszeni.. […] panu tę tablicę pamiątkową.Tłumaczenia dla hasła " podziękowania " w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski) złożyć gratulacje / kondolencje / podziękowania Glückwünsche / sein Beileid / seinen Dank aussprechen Tłumaczenia dla hasła " podziękowania " w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki)Sprawdź tłumaczenia 'podziękowanie' na język niemiecki..

Danksagung {f.}- Serdeczne podziękowania.

dziękuję bardzo (też: bardzo dziękuję, serdecznie dziękuję, dziękuję serdecznie, serdeczne dzięki, dzięki) volume_up.. Bab la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. bardzo przepraszam.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt