Odwołanie dyrektora szpitala babińskiego

Pobierz

Babińskiego w Krakowie domagali się w środę podczas sesji małopolskiego sejmiku pracownicy placówki, uczestniczący w trwającym od początku maja proteście.19 marca 2021.. W urzędzie marszałkowskim nieoficjalnie przekazano PAP, że na razie nie ma planów zmiany na stanowisku dyrektora w szpitalu Babińskiego.Zmiana dyrektora w szpitalu Babińskiego GRZEGORZ SKOWRON 03.07.2012 Zarząd Województwa Małopolskiego odwołał Marzenę Grochowską z funkcji dyrektora Szpitala Specjalistycznego im.Odwołania dyrektor Szpitala Specjalistycznego im.. Józefa Babińskiego w Krakowie.. Przymiarki.Czy dyrektor Szpitala Klinicznego im.. Babińskiego, pierwsza została podjęta w sierpniu zeszłego roku.. Dyrektor nie złożył też rezygnacji - mówi nam Małgorzata Gorczyca z urzędu .Protest pracowników jest konsekwencją odwołania ze stanowiska dyrektora szpitala Stanisława Kracika.. dra Józefa Babińskiego Maciej Bóbr.. Urząd Marszałkowski zaprzecza i mówi, że nie składano żadnego wypowiedzenia.Pracownicy Szpitala Babińskiego w Krakowie alarmują, że dyrektor placówki Stanisław Kracik może zostać niedługo odwołany.. Jego miejsce ma zająć Zbiegniew Starzec, były wicewojewoda z PiS, który.- Pan dyrektor Stanisław Kracik nie został odwołany z funkcji dyrektora szpitala Babińskiego.. Według załogi, to właśnie dzięki dobremu zarządzaniu szpital psychiatryczny cieszy się bardzo dobrą renomą..

Marszałek po raz kolejny chce odwołać dyrektora placówki Stanisława Kracika.

Stanisław Kracik nie chce komentować obecnej sytuacji, bo uważa, że .To kolejna próba odwołania dyrektora Szpitala im.. dr Józefa Babińskiego w Krakowie Marzenę Grochowską.. Władze województwa małopolskiego po raz kolejny planują odwołanie dyrektora placówki, tymczasem pracownicy nie zgadzają się z taką decyzją.. Zamieszanie wokół Szpitala Klinicznego im.. Babińskiego w Krakowie domagali się w środę podczas sesji małopolskiego sejmiku pracownicy placówki.. Rozmowy medyków ze szpitala Babińskiego w Krakowie z zarządem województwa zakończyły .Zamieszanie wokół Szpitala Klinicznego im.. To, według związkowców, wiadomość pewna, ale na razie nieoficjalna.1.. Stanisław Kracik nie chce komentować obecnej sytuacji, bo uważa, że .Zarząd województwa małopolskiego odwołał 2 lipca dyrektorkę Szpitala Specjalistycznego im.. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie oraz przyjęcia planowe, które nie spełniają kryterium przyjęć .. Babińskiego, pierwsza została podjęta w sierpniu zeszłego roku.. Kontrowersje w Szpitalu Babińskiego w Krakowie.. Babińskiego w Krakowie zamierzają złożyć dymisje ze swoich funkcji, a działające w placówce związki zawodowe planują w przyszłym tygodniu protest przed Urzędem Marszałkowskim, by bronić dyrektora szpitala Stanisława Kracika, po informacjach o tym, że zarząd województwa chce go odwołać.Dyrektor podziękował także pracownikom za solidarność w domniemanej sytuacji" - powiedział PAP rzecznik prasowych Szpitala Klinicznego im..

Urząd Marszałkowski chce zwolnić wieloletniego dyrektora ...Protest pracowników szpitala im.

Wieczorem zdecydowali o zawieszeniu ostrych form trwającego strajku: głodowego i absencyjnego.WSTRZYMANE ODWIEDZINY PACJENTÓW SZPITALA BABIŃSKIEGO ORAZ PRZYJĘCIA PLANOWE Od dnia 9 marca 2020 r. z uwagi na zagrożenie epidemiczne do odwołania wstrzymane zostają odwiedziny Pacjentów przebywających w Szpitalu Klinicznym im.. Głos w sprawie informacji medialnych na ten temat zabrał Urząd Marszałkowski.. Babińskiego w krakowskim Kobierzynie nie zgadzają się na odwołanie Stanisława Kracika z funkcji dyrektora placówki.Pracownicy szpitala Babińskiego w Krakowie alarmują, że władze województwa chcą odwołać dyrektora placówki Stanisława Kracika, a w jego miejsce powołać byłego wicewojewodę Małopolski z ramienia PiS Zbigniewa Starca.. Wskazują na to rezygnacje wszystkich ordynatorów oddziałów placówki.. Stanisław Kracik nie chce komentować obecnej sytuacji, bo uważa, że .Odwołania dyrektor Szpitala Specjalistycznego im.. Babińskiego w Krakowie domagali się w środę podczas sesji małopolskiego sejmiku pracownicy placówki, uczestniczący w trwającym od początku maja proteście.To była kolejna próba odwołania Kracika z funkcji dyrektora szpitala im..

Wiadomość , według załogi jest pewna , ale nieoficjalna.Pracownicy szpitala psychiatrycznego im.

Kierownicy żądają spotkania .Wszyscy ordynatorzy oddziałów w Szpitalu Klinicznym im.. Wczoraj pojawiły się nieoficjalne informacje o tym, że Urząd Marszałkowski planuje odwołać dyrektora.Tak twierdzą przedstawiciele związków zawodowych pracowników.. dr Józefa Babińskiego w Kobierzynie.. Wcześniej tego samego dnia odbył się protest związkowców .Choć władze województwa do dziś oficjalnie nie potwierdziły planów odwołania dyrektora szpitala im.. Babińskiego.. Zagrozili protestami oraz rezygnacją ze stanowisk.. W sierpniu 2020 r. Zarząd Województwa Małopolskiego po raz pierwszy próbował odwołać Pana Stanisława Kracika z funkcji Dyrektora Szpitala Babińskiego.. Stanisław Kracik kieruje krakowskim szpitalem psychiatrycznym od 2012 roku.Szpital Babińskiego: odwołanie dyrektora.. Babińskiego, pierwsza została podjęta w sierpniu zeszłego roku.Odwołania dyrektor Szpitala Specjalistycznego im.. J. Babińskiego w Krakowie.. Rozwiązanie umowy następuje za porozumieniem stron.. - Nie ma naszej zgody na to, by w obecnej sytuacji, w dobie pandemii, zmieniać dyrektora - mówi Interii Ewa Jędrys, pracownica szpitala.Odwołania dyrektor Szpitala Specjalistycznego im.. Na jego miejsce były wojewoda z PiS.. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie został odwołany ze stanowiska?. Związki Zawodowe zaprotestowały przeciw tej zmianie, kierownicy oddziałów Szpitala złożyli wypowiedzenia z pełnienia funkcji kierowniczych.Stanisław Kracik do końca marca będzie pełnił funkcję dyrektora Szpitala Klinicznego im..

W placówce od początku maja trwa protest ...To kolejna próba odwołania dyrektora Szpitala im.

Józefa Babińskiego w Krakowie.. Przedstawiciele załogi informują, że Zarząd Województwa chce odwołać dyrektora szpitala psychiatrycznego im.. dr Józefa Babińskiego w Kobierzynie.. Jak poinformował PAP rzecznik prasowy małopolskiego urzędu marszałkowskiego Dawid Gleń, podczas czwartkowych obrad zarząd województwa zdecydował, że za porozumieniem stron zostaje rozwiązana umowa ze Stanisławem Kracikiem.To kolejna próba odwołania dyrektora Szpitala im.. Babińskiego Stanisława Kracika, to pracownicy nie mają wątpliwości, że taki plan jest.. Józefa Babińskiego w Krakowie zadeklarowali, że zrezygnują z pełnionych funkcji, jeśli odwołany zostanie dyrektor placówki Stanisław Kracik..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt