Odwołanie burmistrza murowanej gośliny

Pobierz

A co na to sam burmistrz?W usprawiedliwienie burmistrza wątpi jego były współpracownik, a obecnie radny Murowanej Gośliny Kamil Grzebyta.. Jutro, gdy już dojdzie do siebie zapewne usłyszymy, że to co widzieliśmy nie było tym co widzieliśmy i w ogóle to była jego prywatna impreza.. Dariusz Urbański jest burmistrzem Murowanej Gośliny od 2014 roku.Publikacja: 04.03.2021 g.16:29 Aktualizacja: 04.03.2021 g.16:35 Krzysztof Polasik.. Mieszkańcy szykują referendum w sprawie odwołania włodarza miasta.. W sieci pojawił film, na którym samorządowiec siedzi na kanapie w samych szortach.. Czy się odbędzie?. Burmistrz nie wierzy w powodzenie głosowania, które wymaga stosunkowo dużej frekwencji.. O referendum mówi się też w Mosinie.. Bartosz Kirchner 8.03.2021.. Nagranie pokazuje domową .Afera narkotykowa, SMS-owa, spoufalanie się z sekretarką.. O Murowanej Goślinie zrobiło się głośno za sprawą skandali.. Zebrali mnóstwo podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie odwołania burmistrza.. Lokalna władza została przyłapana na nadużyciach finansowych i kumoterstwie.. Do internetu trafiło nagranie w którym widać, jak burmistrz Murowanej Gośliny Dariusz Urbański wciąga biały proszek.Sędzia odrzucił dziś wniosek o przeprowadzenie referendum w celu odwołania burmistrza Murowanej Gośliny, Dariusza Urbańskiego.. Radny Murowanej Gośliny Kamil Grzebyta ujawnił w styczniu, że w ub.r. burmistrz wysłał, wraz z kilkoma innymi pracownikami, ok. 3 tys.To nie jest prima aprilis, więc burmistrz nie może machnąć ręką..

Mieszkańcy chcą odwołać burmistrza Murowanej Gośliny.

By referendum mogło się odbyć, muszą mieć ich przynajmniej 1315.. Przypomnijmy, iż obecnie zbierane są tutaj podpisy w sprawie odwołania burmistrza ze stanowiska.. W całej gminie jest ich 16 tysięcy.Ten filmik wzbudził wiele emocji wśród mieszkańców Murowanej Gośliny (woj. wielkopolskie).. W uzasadnieniu podano, że informacja dla mieszkańców nie została umieszczona prawidłowo - tj. na tablicach informacyjnych sołectw i w BIP.Burmistrzów i radnych chcą odwołać w Murowanej Goślinie oraz Kórniku.. Osoby zaangażowane w akcję określa krótko - "hejterzy".Burmistrz Murowanej Gośliny straci stanowisko?. Teraz Dariusz Urbański pokazał, że inicjatorzy wykazali się nieodpowiedzialnością i zostawili listy z pełnymi danymi osobowymi podpisanych osób na wierzchu w sklepie.Przypomnijmy, iż w Murowanej Goślinie trwa właśnie proces zbierania podpisów o zorganizowanie referendum w sprawie odwołania Burmistrza Murowanej Gośliny, Dariusza Urbańskiego .Realizacja: IDcom.pl.. Wszelkie prawa zastrzeżone 2021 Urząd Miasta i Gminy Murowana GoślinaKończy się zbieranie podpisów pod wnioskiem o referendum..

Oświadczenie burmistrza .

Media społecznościowe obiegło niedawno nagranie, na którym widać burmistrza Dariusza .Mimo że burmistrz Murowanej Gośliny przekonuje, że jest dobrym włodarzem, w mieście huczy od plotek i afer.. Dariusz Urbański jest burmistrzem od 2014 roku.Komisarz wyborczy odrzucił wniosek o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania Dariusza Urbańskiego, burmistrza Murowanej Gośliny (woj. wielkopolskie).. Z kolei powodem przedterminowych wyborów w gminie Dopiewo jest śmierć urzędującego wójta.To kolejna gmina w powiecie poznańskim, w której w najbliższym czasie może odbyć się referendum.. Mieszkańcy powiedzieli dość.. Mieszkańcy Murowanej Gośliny domagają się odwołania burmistrza Dariusza Urbańskiego.. Włącz "Alarm!". Powodem decyzji jest "nieusuwalny brak formalny".. O swoje losy spokojny jest burmistrz Murowanej Gośliny, Dariusz Urbański.. - piszą inicjatorzy referendum w sprawie odwołania burmistrza Murowanej Gośliny.Jak wskazuje radny Murowanej Gośliny, Kamil Grzebyta w ostatnim czasie doszło do afery biletowej: By referendum mogło się odbyć inicjatorzy muszą zebrać 1315 podpisów..

odwołania burmistrza Murowanej Gośliny Dariusza Urbańskiego.

Zgodnie z przepisami, inicjatorzy muszą poinformować mieszkańców o zamiarze przeprowadzenia referendum w sposób zwyczajowo przyjęty w danej gminie.W ubiegłym tygodniu mieszkańcy Murowanej Gośliny rozpoczęli zbieranie podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie odwołania burmistrza oraz rady miejskiej.. Zebraliśmy 1,7 tys. podpisów i zapewne w czerwcu będzie referendum.. Na jego czerwonej twarzy .Atmosfera w Murowanej Goślinie jest coraz bardziej napięta.. Jego inicjatorzy chcą w najbliższych dniach złożyć je u komisarza wyborczego.. Wystąpili z inicjatywą referendalną i do wczoraj udało im się zebrać 500 podpisów.. "Nigdy nic takiego nie miało miejsca w moim życiu, jestem ostatnio wściekle atakowany" - oświadczył we wtorek Dariusz Urbański, burmistrz podpoznańskiej Murowanej Gośliny, który miał .W Murowanej Goślinie odbędzie się referendum w sprawie odwołania burmistrza Dariusza Urbańskiego.. Położona 20 km na północ od centrum Poznania Murowana Goślina ma ponad 10 tys. mieszkańców.. Część mieszkańców Murowanej Gośliny chce odwołać burmistrza Dariusza Urbańskiego.. o 20:10 w TVP1 W ubiegłym tygodniu rozpoczęto zbieranie podpisów pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania Dariusza Urbańskiego, burmistrza Murowanej Gośliny oraz Rady Miejskiej.Referendum za odwołaniem burmistrza Murowanej Gośliny Burmistrz twierdzi przy tym, że osoby, które chcą mu zaszkodzić "wyciągają nagrania prywatnych spotkań i nimi celowo manipulują, aby wpłynąć na opinię publiczną".Takiego burmistrza mieszkańcy Murowanej Gośliny pod Poznaniem jeszcze nie widzieli..

Bukmacherzy obstawiają odwołanie burmistrza.

Organizatorom inicjatywy referendalnej zaledwie w ciągu miesiąca udało się zebrać 1 700 podpisów, o 400 więcej niż było wymaganych.Afera narkotykowa, SMS-owa, spoufalanie się z sekretarką.. O Murowanej Goślinie zrobiło się głośno za sprawą skandali.. To się może udać - mówi radny Kamil Grzebyta z Murowanej Gośliny.. 'Buta, chamstwo i arogancja - to nie cechy, którymi powinien odznaczać się burmistrz prawie 700-letniego miasta!. 1 marca wystartowała inicjatywa referendalna mająca na celu odwołanie Dariusza Urbańskiego oraz całej Rady Miejskiej Murowanej Gośliny.. Mieszkańcy szykują referendum w sprawie odwołania włodarza miasta..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt