Zgłoszenie do szczepienia a rejestracja

Pobierz

System pokieruje Cię krok po kroku: najpierw zostaniesz poproszony o przekazanie numeru PESEL, a potem o przesłanie kodu pocztowego.22 stycznia ruszyła rejestracja dla osób powyżej 70. roku życia.. W tym celu kadra medyczna może zgłaszać się do 509 szpitali węzłowych na terenie całej Polski.. Ważność e-skierowania należy sprawdzić na Internetowym Koncie Pacjenta.Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online Na adres mailowy, który podałeś w formularzu, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.. Uwaga!. Rejestracja na szczepienie przez SMS-a .. Na etapie I. seniorzy 60+ - szczepienia zaczęły się 25 stycznia.Rusza rejestracja 16- i 17-latków do szczepienia przeciw COVID-19 Rusza rejestracja 16- i 17-latków do szczepienia przeciw COVID-19 Data utworzenia: 17 maja 2021, 7:00.28 kwietnia odbędzie się rejestracja osób w wieku 30-39 lat, które wypełniły w pierwszym kwartale tego roku formularz, deklarując chęć szczepienia przeciw COVID-19 - podano na rządowych .Do 20 grudnia trwa nabór na szczepienia dla tej grupy osób.. Istnieje również możliwość rejestracji poprzez całodobową infolinię 989, a także pod numerem telefonu 880 333 333, jak i poprzez zgłoszenie smsowe o treści " szczepimysie " na numer 664 908 556.Po rejestracji i wyznaczeniu daty szczepienia pacjent zgłosi się do punktu szczepień, gdzie następnie przejdzie kwalifikację do szczepienia przeprowadzoną przez lekarza lub pielęgniarkę..

Jak zgłosić chęć szczepienia?

Szczepienia będą się również odbywały w miejscach działalności samodzielnych ratowników medycznych i pielęgniarek.. Zarejestrować się będziesz mógł w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla Twojej grupy i dostaniesz e-skierowanie - informuje rząd.. 2021-01-15 01:30, akt.2021-01-15 09:23. publikacja 2021-01-15 01:30.. Jednocześnie ruszyła możliwość zgłaszania chęci zaszczepienia się dla wszystkich dorosłych obywateli.Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie.. Kiedy ruszy rejestracja na szczepienia dla .Na podany numer telefonu przesłany zostanie SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.. Wejdź na stronę gov.pl/web/szczepimysie; Kliknij ZgłoszenieZgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie.. Wyjaśniamy, na czym polegają różnice.Od 15 stycznia seniorzy 80+ mogą się rejestrować na szczepienie, od 22 stycznia osoby 70+, a pozostali od 18. do 69. roku życia - mogą od 15 stycznia zgłosić chęć szczepienia i oczekiwać na powiadomienie.. Następnie,.Termin zgłaszania się medyków na szczepienie minął 14 stycznia 2021 r. Jednak każda osoba, która należy do grup już objętych szczepieniami, może się zarejestrować na szczepienie, jeśli ma ważne e-skierowanie..

Wybierz jedną z dwóch ścieżek: "szybka rejestracja".

Procedura ruszy dokładnie o północy z czwartku na piątek.. Warunkiem przeprowadzenia szczepień w firmie będzie zgromadzenie 300 chętnych.. Wpisz dane i kliknij "Zarejestruj się".. Trwa Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19.Zgłoszenie to nie to samo, co rejestracja.. Wystarczy, że podasz swój numer PESEL, nazwisko i numer telefonu, a zaproponujemy ci termin i miejsce szczepienia.. Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk poinformował, że jeżeli producent szczepionki dotrzyma deklaracji, to szczepienia grupy "0" rozpoczną się jeszcze w grudniu tego roku.Szczepienia medyków i innych osób z grupy 0, które nie zaszczepiły się w terminie dla tej grupy, zaczęły się 8 marca.. Rejestracja na konkretny termin będzie możliwa po tym, jak ruszą szczepienia dla Twojej grupy wiekowej lub zawodowej.. Można to zrobić czterema kanałami: - infolinia pod numerem 989; - strona internetowa .Rozszerzamy Narodowy Program Szczepień: od poniedziałku rusza rejestracja dla młodzieży powyżej 16. roku życia Spoty promocyjne i animacje informacyjne Spot z Cezarym PazurąW dniu uruchomienia rejestracji dla danego rocznika system automatycznie wystawiał e-skierowanie na szczepienie, co umożliwia zarejestrowanie się na termin szczepienia przez pacjent.gov.pl..

... ma możliwośc zgłoszenia się do szczepienia.

Medycy, którzy jeszcze się nie zaszczepili, mają wystawione e-skierowania na szczepienie i mogą się zgłosić do dowolnego punktu szczepień.. Dworczyk, który jest szefem KPRM i pełnomocnikiem rządu ds. szczepień, poinformował na konferencji prasowej, że 15 stycznia zostanie uruchomiona rejestracja szczepień dla osób powyżej 80 lat, a także formularz zgłaszania się do szczepienia dla wszystkich chętnych osób powyżej 18 roku życia.. Do rejestracji nie potrzebne są żadne dodatkowe dokumenty - wystarczy nr PESEL.. Na etapie I. seniorzy 60+ - szczepienia zaczęły się 25 stycznia.Ruszyła rejestracja i zgłoszenia na szczepienia przeciw Covid-19.. Wejdź na swoją pocztę i kliknij w link - Twój formularz zostanie zatwierdzony i zapisany w systemie.. Wyślij SMS na numer 664 908 556 o treści: SzczepimySie.. Przez Internetowe Konto Pacjenta (pacjent.gov.pl) można było zapisywać się od północy, a przez infolinie i sms od godziny 6 rano.15 stycznia, gdy ruszy rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów powyżej 80. roku życia, w sieci pojawi się też formularz, za pomocą którego każda osoba od 18. do 69. roku życia będzie mogła zgłosić chęć poddania się szczepieniu..

Chęć szczepienia mogą zgłosić osoby powyżej 18. roku życia.

Rejestrowane są - na razie - tylko osoby, które skończyły 80. rok życia.. Otrzymasz wiadomość SMS z kodem.Możesz to zrobić telefonicznie pod numerem 989 lub skorzystać z e‑rejestracji Szczepienia 16 i 17-latków Pobierz kwestionariusz badania przesiewowego na szczepienie nastolatkówNasz system zarejestruje Twoje zgłoszenie.. Konsultanci skontaktują się z Tobą, kiedy pojawią się nowe terminy szczepień w Twojej okolicy (konsultanci mogą kontaktować się z innego numeru telefonu).. BaLL LunLa / Shutterstock Szczepienia przeciwko COVID-19: w piątek rusza rejestracjaRejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 w zakładach pracy ruszy 4 maja.. Rejestrując się na szczepienie, zostanie zaproponowany najbliższy Tobie punkt szczepień.. Na konkretny termin mogą.Jak podkreślają przedstawiciele rządu zgłoszenie chęci szczepienia nie jest jednoznaczne z rejestracją na szczepienie.. Od 22 stycznia będą się mogły rejestrować.Rejestracja na szczepienia pod nr tel 158330598, 15 w godzinach 8-15 lub elektronicznie przez pacjent.gov.pl.. Rejestracja będzie osobnym procesem, który ruszy dopiero wtedy gdy zostanie ogłoszony termin szczepienia dla konkretnej grupy wiekowej.punktach drive thru, zakładach pracy, aptekach.. 22 stycznia otwarta zostanie .15 ruszyła rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19 dla osób powyżej 80 lat.. Zarejestrować się będziesz mógł w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla Twojej grupy i dostaniesz e-skierowanie.. Natomiast listę punktów możesz sprawdzić na by rozróżnić rejestrację na szczepienia od zgłoszenia chęci szczepienia.. Osoby, które wysłały formularz zgłoszenia chęci szczepienia, otrzymują zwrotne maile w ciągu do 24 h.Szczepienia medyków i innych osób z grupy 0, które nie zaszczepiły się w terminie dla tej grupy, zaczęły się 8 marca.. Medycy, którzy jeszcze się nie zaszczepili, mają wystawione e-skierowania na szczepienie i mogą się zgłosić do dowolnego punktu szczepień..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt