Formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia się

Pobierz

Zarejestrować się będziesz mógł w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla Twojej grupy i dostaniesz e .Wtedy będziesz mógł się zarejestrować na konkretny termin.. Przez pierwsze pół godziny system w ogóle nie działał, a zamiast formularza w sieci pojawiał się jedynie komunikat o przerwie technicznej.Zgłoszenie chęci zaszczepienia się wejdź na formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia się - jest dostępny tutaj wpisz swoje dane we wskazanych miejscach - imię i nazwisko, numer PESEL , adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu Data i podpis osoby zgłaszającej Oświadczam, że w przypadku konieczności wynikającej z procesu organizacji szczepienia, wyrażamZaloguj się na IKP.. Uwaga: zgłoszenie chęci szczepienia jest możliwe TYLKO i WYŁĄCZNIE pod tym adresem .Jak zgłosić chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19?. Zapisać się na konkretny termin szczepienia będzie można dopiero w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla Twojej grupy wiekowej i zostanie dla Ciebie wystawione e-skierowanie.Formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia Od 15 stycznia możesz zgłosić chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19 przez formularz online.. Dlatego nie zwlekaj i zaszczep się przeciw COVID-19.. Przejdź pod wskazany adres.. Już od 15 stycznia będziesz mógł zgłosić chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19 przez formularz online W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne dla Twojej grupy - dostaniesz maila.Tak wygląda formularz: Formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia się przeciw COVID-19 (fot. MZ) Na adres mejlowy, który podałeś w formularzu, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia..

Jedyną stroną służącą do zgłoszenia chęci szczepienia przeciw COVID-19 jest .

Od kilku minut na szczepienie zgłasza się kolejna .Rząd bardzo nieprecyzyjnie informował o tym Polaków.. Na adres mejlowy, który podałeś w formularzu, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.. Zarejestrować się będziesz mógł w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla Twojej grupy i dostaniesz e-skierowanie.Ważne!. Jak się .Równolegle wystartowała także rejestracja pacjentów 30+, którzy wypełnili formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia" - napisał Dworczyk.. W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne dla Twojej grupy -.kliknij na "Wyślij formularz" na adres mailowy, który podałeś/aś w formularzu zgłoszenia chęci zaszczepienia się, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.. Uwaga!. Zaloguj się do e-rejestracji.. Termin potwierdzenia zgłoszenia nie ma wpływu na kolejność otrzymania e-skierowania na szczepienie.Formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia się - jest dostępny tutaj..

Zgłoszenie chęci szczepienia nie jest rejestracją na szczepienie.

Ne ma wolnych terminów na szczepienie w Twojej okolicy?. Po kliknięciu w link Twój formularz zostanie zatwierdzony i zapisany w systemie.Wtedy będziesz mógł się zarejestrować na konkretny termin.. Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie.. Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz nie jest rejestracją na szczepienie.Masz 40 lat, ale nie deklarowałeś chęci szczepienia?. Zapisz się na szczepienie.. Jeśli nie masz jeszcze PZ, zobacz jak go założyć lub Zaloguj się kontem ZIP.. Termin potwierdzenia zgłoszenia nie ma wpływu na kolejność otrzymania e-skierowania na szczepienie.Zgłoszenie chęci zaszczepienia się, gdy brak wolnych terminów.. Wejdź na swoją pocztę i kliknij w link - Twój formularz zostanie zatwierdzony i zapisany w systemie.Aby zgłosić chęć zaszczepienia się, należy przejść wstępną weryfikację, która polega na udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań filtrujących.System ochrony zdrowia tym samym ewaluuje, czy znajdujecie się w grupie podwyższonego ryzyka zachorowania na COVID-19, transmisji patogenu lub wystąpienia ciężkich powikłań wynikających z choroby.ZGŁOŚ SIĘ!.

Do ...jest dobrowolne, lecz niezbędne do dokonania skutecznego zgłoszenia chęci zaszczepienia się.

Koniecznie podaj swój numer telefonu.. Jedyną Wejdź .Od 15 stycznia - możesz zgłosić się na szczepienie przeciw COVID-19 - dostaniesz maila gdy tylko ruszy Twoja grupa!. Nic więc dziwnego, że tysiące ludzi już o północy z czwartku na piątek próbowały wypełnić formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia.Zgłoszenie chęci zaszczepienia się.. Pamiętaj!. Ja się bardzo zdziwiłem, ale po krótkiej rozmowie, doszliśmy do tego, że ta "piąta osoba, która próbowała się dopisać" to jest mój tata, który .Ministerstwo Zdrowia informuje, że wszystkie chętne osoby mogą zgłosić CHĘĆ szczepienia przeciw COVID-19 przez formularz on-line adres W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne w danej grupie - pacjent dostanie maila.. Osoby, które wysłały formularz zgłoszenia chęci szczepienia, otrzymują zwrotne maile w ciągu do 24 h. Wszystkie zgłoszenia, dla których wyświetlił się ekran potwierdzający zgłoszenie, zostały zapisane.. Administratorem danych osobowych przetwarzanych na Internetowym Koncie Pacjenta jest Minister Zdrowia.Formularz zgłoszenia gotowości do szczepienia przeciw Covid-19 już nie działa: teraz "rejestrujemy się już na konkretne terminy" - mówił na konferencji prasowej szef kancelarii .Zgłoszenie chęci szczepienia nie jest równoznaczne z rejestracją na szczepienie (tzn. nie umówimy się na konkretną datę szczepienia, zgłaszamy jedynie chęć zaszczepienia)!Formularza zgłoszenia chęci zaszczepienia się dostępny jest na komputerze Pani Natalii pod linkiem XDDDDDD ..

Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie.

Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie.. Wypełnij prosty formularz (podaj imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu).. Chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19 możesz zgłosić przez formularz online, dostępny pod adresem internetowym szczepimysie.pacjent.gov.pl.. Data i podpis osoby zgłaszającejChcemy, żeby osoby przewlekle chore, które są najbardziej narażone na ciężki przebieg choroby COVID-19 lub śmierć z jej powodu, były zaszczepione jak najszybciej.. Jeśli masz PESEL, wypełnij formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia się, a zostaniesz powiadomiony/a, kiedy w najbliższej okolicy zwolni się wolny termin na zabieg.. Zarejestrować się będziesz mógł w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla Twojej grupy i dostaniesz e-skierowanie.Oświadczam, że osoby wykazane jako członkowie rodziny, które zgłaszają chęć zaszczepienia się, wyraziły zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celu dokonania niniejszego zgłoszenia oraz organizacji przeprowadzenia szczepienia.. Ważne !. Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt