Rezygnacja z subskrypcji amazon prime

Pobierz

Używanie Serwisu przez Użytkownika w Sieci T-Mobile poprzez aplikację mobilną Amazon Prime Video, powoduje konsumpcję zasobu danych zgodnie z warunkami taryfy posiadanej przez Użytkownika, chyba że warunki innej oferty promocyjnej lub umowy będą stanowiły odmiennie.. W trakcie procesu anulowania subskrypcji, Amazon będzie zachęcał do przejścia na tańszą obcję abonamentu, która obejmuje jedynie Prime Video (Dostęp do serwisu VOD oraz do Twitch Prime).Anulowanie subskrypcji Amazon Prime.. Wybierz przycisk Subskrybuj z koroną Prime Gaming.. A co, jeśli jednak Prime do niczego się nie przyda?. Po zalogowaniu kliknij Kontynuuj, aby anulować.Pod koniec okresu abonamentu serwis i tak przypomni o tym, że niedługo subskrypcja dobiega końca.. Te dwie proste rady pozwolą uniknąć przykrych niespodzianek w przyszłości.Jeśli poprzednio wykorzystałeś(aś) bezpłatny okres próbny, nie możesz otrzymać subskrypcji kanału Prime Gaming w trakcie bezpłatnego okresu próbnego Prime Student.. Subskrypcje kanału Prime nie odnawiają się automatycznie.Jeżeli posiadasz darmową subskrypcje wyświetlona zostanie data, do kiedy możesz korzystać z Prime.. Wybierz subskrypcję, którą chcesz opuścić, i dotknij Anuluj subskrypcję.Po anulowaniu nadal będziesz mieć dostęp do kanałów wideo, aż do zakończenia okresu subskrypcji.. Następnie wybrać należy opcję "Ustawienia konta" i "Zarządzaj członkostwem .Kliknij "Edytuj" obok subskrypcji, którą chcesz anulować, i wybierz "Anuluj subskrypcję"..

Niektóre aplikacje pozwalają na wstrzymanie subskrypcji.

Adobe automatycznie naliczy opłatę z użyciem wybranej przez Ciebie metody płatności według stawki określonej w dniu rejestracji konta próbnego, chyba że anulujesz plan przed zakończeniem okresu próbnego.Rezygnacja z subskrypcji możliwa jest jedynie przez komputer lub aplikację mobilną.. Jeśli aplikacja Amazon Prime Video nie jest fabrycznie zainstalowana na Twojej konsoli, pobierz ją ze sklepu z aplikacjami na konsoli.. Niestety, nawet jeśli nie korzystałeś z subskrypcji, nie otrzymasz zwrotu za anulowanieRezygnację z subskrypcji Amazon Prime można wykonać w następujący sposób: Idź do punktu Zakończ członkostwo Amazon Prime na Amazon, klikając tutaj.. Jeśli anulujesz subskrypcję, zostanie ona wyłączona po zakończeniu bieżącego okresu rozliczeniowego.Pojawi się okno z ustawieniami konta.. W przypadku większości planów anulowanie w ciągu 14 dni od pierwszego zakupu pozwala uzyskać zwrot całości opłaty.. Podczas zapisu do Prime, niemiecki Amazon informuje, że usługa nie jest skierowana do klientów z Polski (źródło: amazon.de)Aby zrezygnować z programu Prime, należy kliknąć "Zakończ członkostwo" na stronie zarządzania kontem.. § 3 Aktywacja i dezaktywacja Serwisu: 1.Dowiedz się, co zrobić, jeśli nadal nie możesz wyświetlić swojej subskrypcji..

Zmodyfikuj ustawienia subskrypcji przy użyciu dostępnych opcji.

Sam wtedy zdecydujesz, czy chcesz ją przedłużyć.. Aby potwierdzić stan swojego konta Apple, skontaktuj się bezpośrednio z zespołem wsparcia Apple .Gdy okres próbny się zakończy, rozpoczyna się subskrypcja.. Aby anulować członkostwo w programie Amazon Prime, w obszarze Członkostwo w programie Prime wybierz opcję Edytuj w Amazon.Wystarczy, aby co miesiąc na karcie płatniczej były odpowiednie środki do kontynuowania subskrypcji.. Aby anulować subskrypcję, skontaktuj się z Pomocą techniczną , która dokona dla Ciebie tej zmiany.. Na telefonie lub tablecie z Androidem otwórz Sklep Google Play .. Ale to dopiero początek.. Naciśnij przycisk Zakończ członkostwo.. Usługa Prime Video jest dostępna również w ramach członkostwa w programie Amazon Prime.. Z chwilą rezygnacji na adres subskrybenta nie będzie przesyłany Newsletter, którego dotyczy rezygnacja lub też - gdy rezygnacja dotyczyła wszystkich Newsletterów - subskrypcja zostanie wyłączona całkowicie.You need to enable JavaScript to run this app.. Na liście ustawień wejdź do zakładki "Zarządzanie subskrypcją".. Wtedy przed upływem 30 dni należy z usługi zrezygnować.. Umowę można zakończyć jedynie poprzez indywidualne konto użytkownika, w ustawieniach w zakładce zarządzanie subskrypcją..

Możesz wybrać inną ofertę subskrypcji lub opcję Anuluj subskrypcję.

Wybierz opcję Wypróbuj Prime.. Potwierdź, że wyświetlana w oknie lokalizacja jest prawidłowa.Na kolejnej stronie, w zależności od typu subskrypcji, wybierz pozycję Anuluj bądź Uaktualnij lub anuluj.. Zaloguj się do Amazon za pomocą swoich poświadczeń, aby zweryfikować swoje konto.. w załączonym linku do Polityki Prywatności przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych osobowych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego serwisu.. Sprawdź, czy otrzymasz zwrot pieniędzy po anulowaniu.Miesięczna subskrypcja Amazon Prime Video kosztuje 25,99 złotych miesięcznie.. Kliknij Menu Subskrypcje.Kliknij tutaj: Anulowania i zakupy w aplikacji Apple iTunes Jeśli w Apple Wallet nie widzisz aktywnej subskrypcji, oznacza to, że rozliczasz się za pomocą innej metody płatności.. Jeśli się na to zdecydujesz, subskrypcja zostanie wstrzymana po zakończeniu bieżącego okresu rozliczeniowego.. Usługa pozwala na .Jeśli nie chcesz już korzystać z produktu firmy McAfee dla klientów indywidualnych, na który masz subskrypcję, na przykład McAfee LiveSafe, w każdej chwili możesz anulować subskrypcję ..

Pojawią się szczegóły aktywnej subskrypcji lub aktywnego okresu próbnego.

Nie ma możliwości anulowania subskrybcji telefonicznie ani w żaden inny sposób.. Twoja rezygnacja po prostu zapewnia, że Amazon nie odnowi automatycznie Twojej subskrypcji w podanym terminie odnowienia.. Zamykając ten komunikat (klikając w przycisk "X"), potwierdzasz, że przyjąłeś do wiadomości wskazane w nim działania.You need to enable JavaScript to run this app.Wstrzymywanie subskrypcji.. Wybierz opcję Subskrybuj na stronie Kanału.. Otwórz aplikację Amazon Prime Video i zaloguj się do konta Amazon Prime lub Prime Video.. Kliknij w przycisk "Strona anulowania subskrypcji", aby przejść do procesu wstrzymania opłacania konta.W każdej chwili subskrybent ma możliwość rezygnacji z subskrypcji pojedynczego Newslettera lub całej usługi.. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na tej stronie, aby kontynuować anulowanie.Możliwość otrzymania zwrotu jest uzależniona od czasu anulowania oraz rodzaju nabytej subskrypcji.. W pierwszej kolejności należy oczywiście zalogować się do usługi Amazon i przejść do ekranu konta.. Wycofanie się z płatnej subskrypcji Amazon Prime jest banalnie proste i zajmuje zaledwie kilka sekund.. Sprawdź, czy używasz właściwego konta Google.. Platforma oferuje też darmowy okres próbny, z którego można korzystać przez 7 dni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt